Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rozpalony" Kammel

Pewnego czerwcowego wieczoru paparazzi przyłapali Tomasza Kammela (36 l.) i Katarzynę Niezgodę (38 l.) na "czułym" pożegnaniu po randce w jednej w warszawskich knajp. Proszę państwa, nie ma się z czego śmiać...

Do tej pory myśleliśmy, że Kasia i Tomek mają układ i tylko udają, że są razem. Kammel chciał uniknąć podejrzeń, że jest gejem (chociaż, przyznajmy, nie udało się), a Niezgoda mogła zabłysnąć przystojnym facetem u boku.

Reklama

Zobaczywszy jednak zdjęcia zamieszczone w "Fakcie", z przerażeniem skonstatowaliśmy, że Kasia chyba naprawdę uważa, że jest dziewczyną, ba, przyszłą żoną Tomka! Fotki ukazują panią biznesmen, jak pełna miłości chce pocałować narzeczonego na pożegnanie, a ten jest wyraźnie skrępowany i zażenowany cała sytuacją.

Oto fragment relacji "Faktu":

"Po kolacji wyszli i podczas pożegnania Tomasz dał upust swojej namiętności. Nie dość, że na parkingu pozwolił, by Katarzyna pocałowała go w policzek, to jeszcze podczas drugiej próby pocałunku odsunął się tylko nieznacznie".

"Ależ z niego - za przeproszeniem - ogier! (...) Kasia objęła Tomka, a on dał się ponieść namiętności i tak cmoknął ją w policzek, że aż ciarki przechodzą."

Nic dodać, nic ująć. Możemy się założyć, że Kammel już na początku znajomości przedstawił się Kasi jako zagorzały przeciwnik seksu przedmałżeńskiego...

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje