Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia z sekretnego projektu! Co innego jednak zwróciło uwagę fanów!

Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (45 l.) rozpoczęli już nagrania do swojego programu, który owiany jest tajemnicą. Jednak Gonia pozwala sobie czasem, zdradzić co nieco.

Celebrytka od kilku tygodni żyje już tylko nowym wyzwaniem, jakie postawiła przed nią telewizja TVN. Wraz z Radziem tworzą nowy program dla tej stacji i na razie jest on sekretem. 

Nikt, prócz twórców i oczywiście samych prowadzących nie wie, na czym on będzie polegał i jaka jest rola państwa Majdanów w całym przedsięwzięciu. Wiadomo jedynie, że będzie miało to związek z podróżowaniem.

Jedno jest pewne, stacja nie szczędziła funduszy na tajemniczy projekt i niekiedy fani Gosi mogą obserwować na jednym z portali społecznościowych zdjęcia z podróży, oczywiście służbowych, jakie gwiazda publikuje. W nowym programie zobaczymy Gosię i Radka m.in. w Dubaju.

Reklama

Niedawno prezenterka pochwaliła się zdjęciami z ekskluzywnego hotelu, który zachwycał przepychem. Sama Małgorzata też wyglądała olśniewająco, jednak ostatnie zdjęcie przykuło uwagę fanów.

Przedstawia ono stopy celebrytki, w pięknej biżuterii, ale komentujący skrytykowali jej stopy! Faktycznie palce, zwłaszcza te najmniejsze, wyglądają szczególnie. Widnieją też na nich mało estetyczne odciski. 

Czy to może świadczyć o trudach jakie musiała dosłownie przejść Małgosia podczas nagrań?

Inne zdjęcia mówią co innego. Luksusowe hotele, drogie kreacje i ciekawe rozrywki, jak chociażby pływanie z delfinami, nie wyglądają na zbyt męczące i wymagające. 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy