Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Rozenek dostała nowe show w TVN! Spędzi czas z milionerem! "Słynny król rynku ślubnego"

Małgorzata Rozenek-Majdan (brak wieku) jeszcze przez jakiś czas nie da o sobie zapomnieć. TVN szykuje ponoć dla niej kolejny program, który z pewnością wzbudzi spore emocje...

Od jakiegoś czasu młodziutkiej celebrytki jest w mediach zdecydowanie mniej. Jej osoba nie wzbudza też już aż takich emocji. 

Złośliwi już orzekli, że to "pięć minut" Małgoni dobiegło właśnie końca. Nic z tego! 

Okazuje się bowiem, że Rozenek-Majdan dała od siebie nieco odpocząć tylko po to, by na salony wrócić ze zdwojoną siłą. 

Niebawem ruszają zdjęcia do filmu dokumentalnego o in vitro, w którym żona Radka będzie obalać mity na temat tej demonizowanej przez prawicę i kler metody.

Reklama

Na tym jednak nie koniec. Można przypuszczać, że dokument nie przyciągnie jednak milionowej widowni, ale TVN ma dla Gosi coś jeszcze. 

Jak dowiedział się Pudelek, będzie to program zrealizowany z rozmachem i to aż w Szanghaju. gdzie spędzi kilka dni z "wpływowym milionerem". 

"Kolejny dokument będzie zatytułowany "Pławiąc się w luksusie". Gosia odwiedzi w Szanghaju króla rynku ślubnego w Chinach. Program będzie opowiadał o tym, jak od zera doszedł on do absolutnego szczytu, nie tylko finansowego, bo teraz stworzył prężnie działającą fundację pomagającą dzieciom" - zdradza źródło portalu. 

Oby tylko mieszkanie z milionerem za bardzo się jej nie spodobało, bo Radek może być zazdrosny! 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje