Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Wiemy, co poróżniło Kamilę i Janka! Tego nie pokazali!

8. edycja "Rolnik szuka żony" dostarcza widzom wiele emocji! Już dawno w show o rolnikach nie było tyle zaskakujących wydarzeń! Wiele osób z zainteresowaniem spogląda na Kamilę, "królową pieczarek", która swoją urodą olśniła wielu mężczyzn. Niestety wiadomo już, że Janek nie będzie miał szans na życie na gospodarstwie. Wiadomo, co poróżniło tę dwójkę! Tego nie pokazali w telewizji!

Kamila z 8. edycji show o rolnikach zrobiła gigantyczne wrażenie! Nie tylko na widzach programu, którzy zachwycali się nią, gdy tylko stacja wyemitowała wizytówki uczestników, ale wśród samych kandydatów na jej partnera.

O królowej pieczarkowego imperium rozpisały się niemal wszystkie portale! Piękna rolniczka otrzymała też rekordową w historii programu liczbę listów od adoratorów! W sumie było ich ponad pięćset.

Ostatecznie Kamila na gospodarstwo zaprosiła trzech panów. Niestety już na początku pojawiły się pewne problemu. Uczestniczka ze łzami w oczach mówiła do kamery, że to panowie mają się starać o jej względy, a ona nie będzie wychodzić z inicjatywą.

Reklama

W ostatnim odcinku Kamila zdecydowała, że z programem musi pożegnać się Janek, który nie będzie miał szans na zdobycie jej serca. Wyszło również na jaw, co tak naprawdę poróżniło tę dwójkę. Okazuje się, że ta sytuacja nie została pokazana w programie!

Kością niezgody okazała się... mucha. Owad nie tylko trafił Kamilę w oko, ale dodatkowo spowodował, że Adam poczuł się przez nią zignorowany, co skończyło się ucieczką obrażonego mężczyzny do pokoju.

Całą sytuacją postanowił również skomentować Adam, który wyjaśnił, w jaki sposób mucha znalazła się w jego rękach.

Obecność owada w gospodarstwie nie powinna jednak dziwić. Nie da się jednak ukryć, że Kamili nie spodobały się końskie zaloty Janka. Mucha zaprowadziła go bowiem do domu.

Jak myślicie, kogo wybierze Kamila?

Zobacz też:

Uczestnicy oburzeni randką Kamili. Uczestniczka odpowiada!

Maja Sablewska nago w oknie! Widok poróżnił fanów!

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z ukochanym! Nie kryją szczęścia!Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8" | Kamila Boś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama