Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 6": Adrian nie znalazł miłości w programie? Założył konto w serwisie randkowym

Ruszyła kolejna edycja "Rolnik szuka żony". Wśród pięciu panów jest 29-letni Adrian, który do programu zgłosił się - zresztą podobnie jak pozostali - w nadziei na znalezienie miłości. Czyżby telewizja jednak mu w tym nie pomogła?

"Rolnik szuka żony" okazał się takim hitem, że TVP zdecydowała się wyprodukować już szóstą edycję show. Teraz za pośrednictwem telewizji miłości szuka pięciu panów: Waldemar, Jakub, Seweryn, Adrian i Sławomir. 

Reklama

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu. Odczucia widzów po emisji są mieszane. Jedni cieszą się, że uczestnicy najwyraźniej wiedzą, czego chcą, a inni oceniają ich jako wybrednych i posiadających wygórowane wymagania. 

Jak dalej potoczą się losy rolników, przekonamy się w najbliższych tygodniach. Nie wiadomo, czy któryś z nich znalazł w programie tę jedną jedyną. Niewykluczone, że kandydatki na żonę wciąż szuka Adrian. Tak mogłoby wynikać z doniesień jednego z portali. 

Plotek wytropił, że 29-latek założył profil w popularnym serwisie randkowym, Tinderze. Jest oczywiście jego zdjęcie, a także opis. Dowiadujemy się z niego, że mężczyzna pasjonuje się fotografią i uwielbia góry. 

Dobry sposób na szukanie miłości?

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje