Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Jessica robi furorę! Szykuje się niezła afera wokół kandydatki Krzysztofa?

Gdy tylko pojawia się temat Jessiki, w komentarzach na profilu "Rolnik szuka żony" aż wrze! 24-latka z Leszna wywołuje skrajne emocje. Jednym bardzo się podoba, innym wręcz przeciwnie i obdarzają ją uszczypliwościami. Doszło nawet do tego, że niektórzy twierdzą, że kandydatka Krzysztofa została podstawiona, by podnieść wyniki oglądalności! Szykuje się niezła afera?

W najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" pięciu rolników walczy o miłość. Każdy z panów zaprosił na swoje gospodarstwo po trzy kandydatki. Zatem ogółem pań jest piętnaście, lecz jedna z nich wyróżnia się na tle pozostałych i budzi największe emocje. 

Chodzi o Jessikę, która stara się o serce Krzysztofa. Sporo kontrowersji budzi jej wygląd. Niektórym nie podoba się zbyt mocny makijaż kobiety oraz dość wyzywające stroje. Zresztą zwrócił uwagę na to sam rolnik. Wówczas Jessica oświadczyła mu, że może malować się bardziej subtelnie. 

Reklama

Jak obiecała, tak zrobiła. Dokleiła krótsze niż zazwyczaj rzęsy, zrobiła łagodniejszy makijaż, zrezygnowała z czerwonej szminki, a dodatkowo skróciła paznokcie i pomalowała je na jasno. 

Zdradziła również, czym się pasjonuje. Oprócz czytania książek... uprawia taniec na rurze! "Ćwiczę pole dance jeszcze dodatkowo w domu. Raz na wolno tak się kręcę, a raz na szybko". Ponadto "robi szkołę kosmetyczną we Wrocławiu", gdzie "uczy się nakładać maseczki, henny, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny". 

Jessica jest tak barwną postacią, że część fanów wietrzy ustawkę. 

"Jessica to ustawka ze strony telewizji, aby zwiększyć oglądalność", "Na moje ta cała Jessica to ustawka lubię ten program ale co do tej Pani to nie chce się bardziej wypowiadać ktoś taki i oglądalność wzrasta czy nie o to chodzi? Zaczynam coraz bardziej wątpić w realnośc tego programu", "Jessika podnosi oglądalność programu to co się dziwicie, że została", "No sorry, ale teraz to na 100% widac, ze scenarzyści ingerują w przebieg zdarzeń. Przecież widac było, jakie było jego wrażenie po randce z Jessica. No ale show musi być. Moze chociaż będzie zabawnie" - to tylko niektóre z komentarzy. 

Jest jednak także wiele osób, które biorą w obronę kandydatkę Krzysztofa. Ci podkreślają, że Jessica wydaje się być sympatyczna, miła, szczera i prostolinijna. Na wielu fanach robi lepsze wrażenie niż Katarzyna, która zdaje się być faworytką rolnika. 

"Ja na początku się z niej śmiałam, ale widzę, że to dobra dziewczyna, może trochę naiwna, może szukająca zainteresowania, może to wina wychowania. Nie ma idealnych ludzi, ale przynajmniej jest sobą, bo np ta z aparatem jest mega wredna, a ta blondi to jakaś psychopatka. Życzę Jess by ten program pozytywnie odmienił jej życie, myślę, że ma dobre serce. Oby to była dla niej szansa" - czytamy w jednym z komentarzy.  

A wy co sądzicie o Jessice? Bo trudno przejść obok niej obojętnie...

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje