Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 4": Wielki skandal w programie? Chodzi o Karola i Jagodę!

Czyżby szykował się wielki skandal w "Rolnik szuka żony 4"? W sieci pojawiły się pogłoski, że w finałowym odcinku Karol (34 l.) zdecyduje się na zaskakujące wyznanie. Dotyczyć ma ono jego znajomości z Jagodą (30 l.).

Karol był początkowo chyba najbardziej lubianym z pięciorga uczestników czwartej edycji programu. Widzów urzekł szczerością, emocjonalnością i otwartością. 

Jednak później rolnik nieco stracił w oczach fanów show, zwłaszcza w ostatnim odcinku, gdy... odrzucił wszystkie trzy kandydatki, które przyjechały do niego na gospodarstwo. A wydawało się, że między nim a Sarą jest coś więcej... 

Karol był chyba zdeterminowany, by w końcu znaleźć sobie dziewczynę. Nie zraziło go pierwsze niepowodzenie. Sprowadził sobie do "Rolnika" kolejną dziewczynę! Tym razem Jagodę. 

Reklama

Młodzi nawzajem zachwycali się sobą i widać było, że w ich związku rodzi się uczucie. Jak już pisaliśmy, najprawdopodobniej nadal są razem! Świadczyć o tym mogą chociażby wpisy dziewczyny w mediach społecznościowych. 

Teraz okazuje się, że Karol i Jagoda... mogli znać się wcześniej, jeszcze przed programem! 

"Zapowiada się z tego niezły skandal i trudno zrozumieć, dlaczego w ogóle to wyemitująKarol przyzna na antenie, że poznał się z Jagodą jeszcze przed przyjazdem dziewczyn. W programie wyznaje, że spotkał się z nią dwa razy przed jej wyjazdem do Norwegii, a na czas programu ;zawiesili znajomość'. Piotr wraz z Kasią potwierdzą, że spodziewają się dziecka" - wyznał informator Pudelka. 

Pozostaje z niecierpliwością oczekiwać finałowego odcinka "Rolnik szuka żony 4"!

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy