Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 4": Mikołaj związał się z... kandydatką Zbyszka?!

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Mikołaj Korol (72 l.) - najstarszy uczestnik "Rolnik szuka żony 4" - znalazł wreszcie miłość! Spekuluje się, że zakochał się w sporo młodszej od siebie Ewie, kandydatce Zbigniewa.

Ostatnia edycja "Rolnik szuka żony" pełna była niespodziewanych zwrotów akcji. A to Piotr nagle przedstawił widzom uczestniczkę, która wcześniej nie brała udziału w nagraniach, a to znów Karol zdecydował się na podobny krok i po odrzuceniu wybranych wcześniej przez siebie trzech kandydatek, ni stąd, ni zowąd pojawiła się u niego Jagoda. 

Reklama

Z kolei po zakończeniu nagrań okazało się, że program połączył kolejną parę - rolnika Zbyszka i Justynę, która początkowo walczyła o serce Karola. 

Pojawiła się informacja, że także Mikołaj jest zakochany! Co prawda nie w żadnej z pań, które gościły na jego gospodarstwie, a w sporo od siebie młodszej 40-letniej kobiecie! 

"To uczucie spadło na niego nagle, a ona okazała się niezwykłą kobietą i szybko zdobyła zaufanie dzieci Mikołaja - Magdy i Michała. Oboje życzą mu szczęścia i nie chcą, by zarzucano ojcu, że kogoś specjalnie zranił, bo on po prostu nie mógł oszukać serca" - opowiadał informator tygodnika "Na Żywo". 

Spekuluje się, że ową wybranką jest nie kto inny, jak... Ewa - kandydatka Zbyszka! 

Widzowie mogli zapamiętać ją jako osobę raczej wybuchową. Podczas gdy Zbigniew oświadczył jej, że nie widzi u jej boku przyszłości, zareagowała dość impulsywnie. 

"Szkoda sukienki za dwie stówy, ale dobra, będzie na innego" - robiła dobrą minę do złej gry. "Jeszcze nie widziałam, żeby marchewka za osiołkiem goniła. Przyjdzie w życiu jeszcze ktoś, kto doceni, bo jestem k***a zaj*****a. Za fajna dziewczyna jestem na takich palantów" - mówiła wówczas z płaczem w głosie. 

Najwidoczniej znalazł się ktoś, kto ją docenił...

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje