Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 4": Małgosia i Paweł niebawem zostaną rodzicami. Brzuch rolniczki coraz większy

Małgorzata (28 l.) i Paweł (25 l.) Borysewiczowie, bohaterowie "Rolnik szuka żony 4", gościli ostatnio w "śniadaniówce". Widzowie mogli podziwiać coraz większy brzuch rolniczki. A małżonkowie na antenie opowiadali o początkach znajomości, ale także o tym, jak teraz wygląda ich życie. Nie zabrakło również pytania o ich dziecko, które ma przyjść na świat już niebawem.

Małgorzata i Paweł poznali się dzięki udziałowi w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochali się w sobie i niedawno wzięli ślub. W "Pytaniu na śniadanie" wspominali początki znajomości.

Paweł przyznał, że niełatwo było mu napisać list do rolniczki, lecz "jakoś zebrał się w sobie" i w końcu to zrobił. Z kolei Małgosia zdradziła, że podczas czytania listów była pewna, że chce poznać Pawła. A kiedy nastąpił przełom w ich relacjach? 

Reklama

"Myślę, że ta pierwsza randka w stadninie, to już wiedzieliśmy, że coś się dzieje, a potem to już wszystko potoczyło się samo" - opowiadała Małgosia. Okazało się, że wiele dało jej do myślenia, kiedy Paweł jej się przyśnił. 

Przed ślubem oboje uporządkowali swoje sprawy. Paweł musiał bardziej wpisać się w świat żony. Zwłaszcza, że do tej pory nie miał nic wspólnego z życiem na wsi.

"Jest ciężko, ale myślę, że daję dobrze radę, że spisuję się na każdym poziomie. Gdy trzeba pojechać na pole traktorami, to radzę sobie, gdy trzeba karmić krowy, też sobie radzę" - chwalił się. 

Niebawem małżonkom przyjdzie sprawdzić się w roli rodziców. Potwierdzili, że spodziewają się syna, o czym zresztą pisaliśmy już wcześniej. Zdradzili, że dziecko przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku, a oni... powoli przygotowują się na nocne wstawanie!

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje