Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 3": Rolniczka Monika zniesmaczona propozycją kandydata

Monika (31 l.) to jedyna rolniczka wśród uczestników 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Podczas spotkania z potencjalnym kandydatem na męża, dziewczyna usłyszała dziwne pytanie...

Kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" znowu gromadzi przed telewizorami ogromną rzeszę fanów. Nic dziwnego, ponieważ w tym sezonie produkcja wybrała naprawdę ciekawe osobowości.

Reklama

Jedną z nich jest Monika, rolniczka-wegetarianka, która szuka silnego mężczyzny, przy którym poczuje się "kobietką". Na razie dziewczyna nie wybrała jeszcze 3 kandydatów, którzy zamieszkają na kilka dni w jej domu. Monika jest na etapie spotkań z tymi, którzy wysłali do niej list i których wstępnie zaakceptowała.

Podczas jednej z takich konfrontacji 31-latka usłyszała bardzo śmiałe pytanie, które ją zaskoczyło i wpędziło w zakłopotanie. Jeden z kandydatów na jej męża spytał bowiem, czy... byłaby w stanie go pokochać!

Monika była w lekkim szoku. Później sama przyznała na swoim Facebooku, że to pytanie padło zbyt wcześnie...

Zgadzacie się z nią? W końcu w poprzedniej edycji również wystąpił pewien "nadgorliwiec", który posunął się do tego, że oświadczył się na oczach milionów Polaków po zaledwie kilku tygodniach znajomości.

Czy ta edycja show przyniesie podobne historie?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje