Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rodzina" Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk właśnie się powiększyła! To kolejny żart?

Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) są ze sobą już od dłuższego czasu. Teraz w ich życiu zagościł ktoś jeszcze, a para nie omieszkała pochwalić się tym na Instagramie!

Dziennikarz i jego o wiele młodsza partnerka są dość barwną parą. Renata zwana "Żenulką" nie zyskała sympatii w mediach, a jej chłopak robi wszystko by podtrzymać swoją podupadającą popularność.

Reklama

Sposobem na to jest duża aktywność obydwojga na portalach społecznościowych. Kuba i Kaczoruk zamieszczają na swoich kontach całą masę zdjęć, niekiedy dość kontrowersyjnych. Renulka lubi pokazywać swoje bardzo szczupłe ciało, a Wojewódzki pozostaje raczej w tematyce żartów z toalet i fekaliów.

Żeby przykuć uwagę mediów, wprowadzili niemałe zamieszanie sugerując, że są już po ślubie. Kłamstwo jednak szybko wyszło na jaw, a para musiała szukać nowych sposobów na wzbudzenie sensacji. Tym razem pochwalili się nowym członkiem rodziny!

Okazało się, że zdecydowali się na zakup psa. Wybrali boston terriera, a fani okazali się bezlitośni!

"Podobny do Renaty"

"Cały Kubuś"

"Bardzo duże podobieństwo" - komentowali oglądający profile Jakuba i Kaczoruk.

Jednak wśród prześmiewczych wypowiedzi, znalazły się i takie, w których zauważono u psa pewien problem. Otóż fani zwrócili uwagę na wypadającą trzecią powiekę, z czym należy zgłosić się do weterynarza.

Jesteśmy ciekawi, czy to kolejny chwyt Kuby i Renaty, do którego wykorzystali zwierzaka, czy może faktycznie sprawili sobie pupila. Fanki na profilu Reni wieszczą też w niedługim czasie dziecko!

"ja jak kupiłam sobie psa to po miesiącu zaszłam w ciążę" - zwierzyła się jedna fanka.

Czy dziewczyna Wojewódzkiego powinna wziąć sobie to do serca? 

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Renata Kaczoruk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje