Przejdź na stronę główną Interia.pl

Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni tłumaczy się z zawieszenia działalności

Robert Motyka (43 l.) w najnowszym wywiadzie wyjaśnił, dlaczego kabaret Paranienormalni zawiesza działalność.

Paranienormalni to jeden z najpopularniejszych kabaretów w naszym kraju. 

Grupę założyli Igor Kwiatkowski i Robert Motyka w 2004 roku. Kilka lat później mieli już ugruntowaną pozycję na scenie kabaretowej. 

Dziś ich kalendarz pęka w szwach, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na stan ich kont. Decyzja o zawieszeniu działalności jest dość zaskakująca.

W końcu wymaga to sporej odwagi, by zabić kurę znoszącą złote jajka. Robert Motyka oznajmił jednak, że wraz z kolegami postanowili spełniać się we własnych projektach. 

Reklama

Sam zamierza jeździć po Polsce z własnymi monodramami. 

"Myślę, że po tych trzynastu latach nastąpiło coś, jak w małżeństwie. Na początku są fantastyczne motyle w brzuchu i czasami gdzieś to mija. Jest tego trochę za dużo. Na początku ta intensywność jest fajna i budująca, ale z czasem po iluś latach pojawiają się minusy. 

Jednym z nich jest to, że nie ma cię w domu. Rodzina na tym cierpi. Doszliśmy do tego momentu, by odpocząć od siebie. Podjęliśmy męską decyzję, że zawieszamy działalność. 

Postanowiliśmy dać sobie więcej tlenu. Niech każdy pójdzie w swoją stronę, zrobi jakieś swoje projekty" - wyznał w programie Jarka Kuźniara Robert Motyka z Paranienormalnych.

Będzie Wam ich brakowało?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paranienormalni

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama