Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rihanna uczciła swoje urodziny

Po kilku tygodniach unikania fleszy fotoreporterów, Rihanna pojawiła się we wtorek po raz pierwszy publicznie od czasu incydentu z udziałem jej partnera Chrisa Browna. Piosenkarka spotkała się z przyjaciółmi, by wspólnie z nimi uczcić swoje 21. urodziny.

Jak donosi portal People.com, w imprezie nie brał jednak udziału 19-letni Brown. Rihanna, która faktycznie obchodziła urodziny 20 lutego, pojawiła się w klubie Coco de Ville w zachodniej części Hollywood. Piosenkarka miała na sobie skąpy strój i ciemne okulary, z którymi nie rozstawała się przez całą noc. "Wyglądała dobrze i była roześmiana" - powiedziała jedna z obecnych w klubie osób.

Reklama

Rihanna i jej przyjaciele siedzieli w oddzielonej części lokalu, gdzie sączyli razem drinki i uczcili zaległe urodziny gwiazdy piętrowym różowym tortem. Jak czytamy na People.com, gdy wychodzili z klubu, "piosenkarka była w bardzo dobrym nastroju".

Tymczasem oskarżony o pobicie gwiazdy Chris Brown pracuje obecnie w studiu nagrań nad swoim kolejnym albumem. Proces sądowy w jego sprawie ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje