Reklama
Reklama

Rewolucja w życiu Suri Cruise

Po rozwodzie rodziców życie sześciolatki diametralnie się zmieni. Na lepsze?

Do tej pory Suri była wychowywana zgodnie z zasadami scjentologii, która głosi, że przede wszystkim dziecku nie można odmawiać. Nic więc dziwnego, że rozpieszczona do granic możliwości dziewczynka regularnie miewała ataki furii. Zdjęcia małej dyktatorki terroryzującej swoich rodziców w miejscach publicznych w Stanach na nikim nie robiły już wrażenia.

Wygląda jednak na to, że po rozwodzie Katie Holmes (33 l.) i Toma Cruise'a (50 l.) Suri czeka spora rewolucja. Pierwsza duża zmiana nadejdzie już we wrześniu. Jak podają tabloidy, krótko po tym, kiedy sama wróciła na łono Kościoła, Katie zapisała małą do prestiżowej prywatnej nowojorskiej szkoły katolickiej dla dziewcząt.

Reklama

Tej samej, którą ukończyły m.in. Lady Gaga, Nicky Hilton i Caroline Kennedy. Rok nauki kosztuje tam - bagatela! - 38 tys. dolarów. Holmes jest gotowa jednak zapłacić każde pieniądze, by ktoś pomógł jej utemperować charakterek rozbestwionej córki. Pod tym względem instytucja prowadzona przy Klasztorze Najświętszego Serca wydaje się strzałem w dziesiątkę, bo znana jest z dyscypliny i nacisku, jaki kładzie na formowanie dobrych nawyków.

Pozostaje tylko pytanie, czy zetknięcie z klasztorną musztrą nie będzie dla dziewczynki szokiem...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Suri Cruise | Tom Cruise | Katie Holmes
Reklama
Reklama
Reklama