Reklama
Reklama

Rafał Maślak z żoną spodziewają się dziecka! Nie oni jedyni ogłosili w święta radosną nowinę!

Rafał Maślak (29 l.) 11 sierpnia 2018 roku wziął ślub z Kamilą Nicpoń (26 l.). Teraz okazuje się, że para spodziewa się dziecka, a przyszły tata pochwalił się tym w uroczy sposób! Nie tylko rodzina Maślaków jednak świętowała radosne wieści. Okazji do uczczenia nowego życia nie zabrakło także w rodzinie Boruców!

To był z pewnością udany rok dla modela. Nie dość, że w sierpniu wraz z ukochaną stanął na ślubnym kobiercu, to teraz jeszcze przed końcem roku ogłosił, że zostanie tatą!

Boże Narodzenie to doskonała okazja, by sprawić najbliższym prezent, a ten najpiękniejszy otrzymał właśnie były Mister Polski.

"Będę tatą. To najwspanialsza wiadomość, jaką otrzymałem w tym roku" - napisał wzruszony Rafał pod zdjęciem, na którym trzyma maleńkie buciki.

O swoim szczęściu gwiazdor powiadomił fanów w wieczór wigilijny, a w komentarzach nie zabrakło gratulacji i życzeń dla przyszłych rodziców. Podobne szczęście spotkało także Sarę Boruc (32 l.), która pochwaliła się w święta, że trzeci raz zostanie mamą!

Reklama

Żona piłkarza jest już w piątym miesiącu ciąży, natomiast Kamila jeszcze nie pochwaliła się ani płcią dziecka, ani tym, kiedy przyjdzie na świat. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maślak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy