Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Radek Brzózka: Bałem się Cerekwickiej

Radek Brzózka, który w sobotę zakończył swoją przygodę z show "Tylko nas dwoje", dopiero teraz zdobył się na zaskakujące wyznanie...

- Gdy przed emisją pierwszego odcinka dowiedziałem się, że będę śpiewał w duecie z Kasią Cerekwicką, byłem przerażony! - opowiada prezenter Jedynki. - Przyznam, że obawiałem się naszego pierwszego spotkania.

Dlaczego? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, trzeba cofnąć się do wydarzeń sprzed dwóch lat, kiedy to na festiwalu piosenki w Opolu Katarzyna Cerekwicka przez pomyłkę organizatorów dostała nagrodę w konkursie Premier. Gdy całe zamieszanie wyszło na jaw, Kasia musiała oddać wręczoną jej nagrodę. Wokalistka nie kryła łez.

Reklama

Brzózka prowadził wówcza opolski koncert i choć nie ponosi winy za błąd, niewątpliwie czuł presję związaną ze spotkaniem z wokalistką. Na szczęście, okazało się, że były to strachy na lachy:

- Kasia to fantastyczna dziewczyna, świetna wokalistka i cierpliwa nauczycielka śpiewu. Nasze spotkania związane z programem "Tylko nas dwoje" były fantastyczną przygodą!

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Cerekwicka | Tylko nas dwoje | Radek Brzózka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje