Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! To dotknie wszystkich ludzi na świecie!

W jednej z ostatnich audycji na swoim kanale YouTube Krzysztof Jackowski opowiedział o czasach swojego dzieciństwa, kiedy on i jego rodzina musieli mierzyć się z ogromną biedą. Znany jasnowidz przyznał, że te czasy wkrótce powrócą, a miliony ludzi odczuje to na własnej skórze. Zobaczcie, co jeszcze nas czeka!

Wizje Krzysztofa Jackowskiego cieszą się ogromną popularnością w sieci. Ostatnio internautami wstrząsnęła informacja o przewidywanej wojnie. Teraz jasnowidz przyznał, że bieda, jakiej doznał w dzieciństwie, wkrótce powróci.

Reklama

"Ogólnie żyjemy teraz w sposób taki dość zamożny. Ja pamiętam, moja matka była sprzątaczką, sprzątała w szkole podstawowej, tam gdzie się uczyłem. Często chodziłem matce pomagać. W dzień byłem w szkole, a popołudniami chodziłem i mamie pomagałem sprzątać. (...) Jak moja mama szła z tej pracy, był wieczór, zapracowana, nie raz wracałem z nią, to szliśmy do sklepu w Człuchowie. Jak ja się cieszyłem, jak mama kupiła konserwy, puszki rybne, masło, chleb" - rozpoczął swoją wypowiedź Jackowski.

W dalszej części zdradził, że ludzie przyzwyczaili się do dobrobytu, ale niestety, nic nie jest dane nam raz na zawsze.

"To były o wiele trudniejsze czasy. Ludzi naprawdę na mało było stać. Byliśmy szczęśliwi, ale czasy były trudne. Nikt nie powiedział, że takie czasy nie wrócą. Oczywiście w dobie tego, co się dzieje w dobie technologii, przemysłu żyje nam się dużo lepiej, ale nic nigdy nie mamy na zawsze" - przyznał.

Jasnowidz przekonuje, że politycy zdają sobie sprawę z przyszłości, jaka nas czeka, próbując między zdaniami przekazać ją społeczeństwu. Niestety, ludzie zatracili pokorę i to jedna z głównych przyczyń, dla której nadchodzące czasy będą tak ciężkie.

Czytaj na następnej stronie...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje