Reklama
Reklama

Portman porzuci aktorstwo dla dziecka?

Aktorka zastanawia się nad pójściem w ślady swojej idolki, Audrey Hepburn. Natalie Portman, laureatka Oscara za rolę w "Czarnym łabędziu", która obecnie spodziewa dziecka, rozważa zostanie mamą na pełen etat.

"Audrey dokonała w swoim życiu wielu dobrych wyborów... Coraz bardziej zdaję sobie sprawę jak nieistotne jest zaistnienie na kartach historii. Poświęcenie czasu i energii swoim dzieciom ma o wiele większe znaczenie" - oznajmiła 29-letnia aktorka w wywiadzie dla pisma "Buzz Magazine".

Ikona Hollywood, Audrey Hepburn, w wieku 38 lat na prawie 10 lat zrezygnowała z aktorstwa, by skupić się na wychowaniu dzieci oraz pracy jako specjalny ambasador UNICEF.

Portman przyznała też, że wzoruje się na gwieździe "Śniadania u Tiffany'ego" pod względem jej luźnego podejścia do pracy na planie filmowym.

Reklama

"Jeśli ktoś podczas zdjęć jest dla mnie niemiły, tracę koncentrację. Uprzejmość i spokój, to jest klucz do dyscypliny" - oznajmiła Natalie.

Obecnie można ją oglądać na ekranach kin w filmie "Thor" w reżyserii Kennetha Branagha. Gwiazda i jej narzeczony, choreograf baletowy Benjamin Millepied, ogłosili, że zostaną rodzicami pod koniec grudnia 2010 r. Dziecko ma przyjść na świat latem.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman | dzieci
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy