Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Popielewicz jest na diecie w ciąży

Będąca w siódmym miesiącu ciąży Agnieszka Popielewicz bardzo uważa, by nadmiernie nie przytyć...

Prezenterka i jej mąż, Mikołaj Wit, oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. 27-latka udzieliła wywiadu magazynowi "SHOW", w którym zdradziła, że czuje się dobrze, jest bardzo przejęta, dba o siebie, i nie zapomina o diecie.

Reklama

"Zmieniłam zasady żywienia" - opowiada. "Jem zdrowiem, mądrzej i regularnie. Wykluczyłam smażone potrawy. Jeśli mięso, to duszone albo przyrządzane na parze. Zrezygnowałam z białego pieczywa i słodyczy. Czasem zjem coś słodkiego, ale tylko kiedy idę do kogoś z wizytą. A tak na co dzień na talerzu mam dużo sałaty i warzyw. Staram się wysypiać co najmniej 8 godzin".

Na razie celebrytka przytyła jedynie 5 kg. Czy uda jej się utrzymać wagę? Tego nie jest pewna... Zawsze może jednak liczyć na pomoc ginekologa poleconego przez przyjaciółki - Kasię Glinkę i Skrzynecką.

"On często powtarza, że to, co w siebie zainwestujesz, będzie procentować przez kolejne lata" - dodaje.

Ma już także zaplanowane to, jaką będzie mamą - chciałaby ciepłą, oddaną, ale wyznaczającą granice. Czas do porodu chce wykorzystać jak najintensywniej - co ciekawe, w zaawansowanej ciąży poprowadzi sylwestra!

Po urodzeniu dziecka zapewne szybko wróci do pracy. A później setki wywiadów o zaletach macierzyństwa...

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Popielewicz | ciąża | dieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje