Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Poniżona Agnieszka Włodarczyk

Wyszło na jaw, że Agnieszka Włodarczyk będzie dostawać o cały tysiąc złotych mniej za odcinek "Jak oni śpiewają" niż Natasza Urbańska, która przecież przegrała z nią w I edycji programu!

O tym, że Agnieszka Włodarczyk (29 l.) i Natasza Urbańska (32 l.) nie przepadają za sobą, swego czasu miała okazję dowiedzieć się cała Polska. Urbańska nie mogła pogodzić się z przegraną w finale I edycji "Jak oni śpiewają" i wraz z mężem sugerowała w mediach, że wyniki SMS-owego głosowania były zmanipulowane.

Reklama

Agnieszka taktownie milczała, nie chcąc komentować żałosnego zachowania zwyciężonej rywalki. A teraz otrzymała kolejny policzek. Jak dowiedział się "Fakt", Polsat uznał, że Natasza jest warta więcej od niej - dokładnie o 1000 złotych za odcinek jesiennej edycji "Jak oni śpiewają".

"Dzięki twardym negocjacjom męża Natasza otrzyma 5500 złotych za jeden odcinek polsatowskiego show. Agnieszka ma niższą stawkę. Tylko 4500 zł" - czytamy.

Może być ciekawie. Polsat postawił teraz na klimaty rodem z show "Gwiazdy tańczą na lodzie", który większość ludzi oglądała tylko ze względu na konflikt między Rabczewską i Steczkowską.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje