Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pomponik w pigułce!

Zobacz, co działo się w świecie plotek w mijającym tygodniu!

Przemysław Saleta (48 l.) i jego przyjaciel, Dariusz Kuźniak byli pierwszą dwójką, która odpadła z programu "Azja Express". Panowie zostali zdyskwalifikowani za rzekome złamanie regulaminu.

Reklama

Jednak bokser, po emisji 2. odcinka show, zasugerował, że stacja TVN trochę inaczej pokazała całą sytuację...

"Rzeczywiście wsiedliśmy do tego samego samochodu (zresztą nie my jedyni). Ale zrobiliśmy to, bo on zwyczajnie nie odjechał. A nie odjechał, bo sms-a dostaliśmy siedząc w samochodzie na parkingu, a kierowca nie przejeżdżał tylko tam stał, gdyż miał przy drodze stoisko z napojami. I zwyczajnie nie miał gdzie pojechać dalej. Na metę dotarliśmy nie na 7. lecz na 6. miejscu i wbrew temu, co mówił lektor, zrzucono nas o dwa miejsca, a nie o jedno. Oczywiście nie mam o te przekłamania pretensji, bo najważniejsze jest to, co przeżyliśmy, zobaczyli i się pośmiali, ale prawda jest taka, że w telewizji najważniejszy jest montaż" - czytamy na jego Facebooku.

Dzięki temu, że odpadł Przemek, Hanka Lis, która wraz z Łukaszem Jemiołem dobiegła ostatnia na metę, mogła spokojnie przejść do kolejnego odcinka. Przypadek?

Więcej plotek na następnej stronie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama