Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pomponik w pigułce!

Sprawdź z nami, co działo się w ostatnim tygodniu w świecie show-biznesu!

Czyżby to już koniec wielkiej miłości? "Super Express" poinformował, że plany ślubne Agnieszki Szulim (38 l.) i Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.) nie są już aktualne. Według tabloidu para rozstała się!

Reklama

Narzeczeni nie skomentowali tych doniesień, ale milioner niejako odniósł się do nich na swoim Instagramie. Opublikował fotkę Szulim z podpisem "żoncia". Tym samym chyba chciał dać do zrozumienia, że między nimi jest wszystko w porządku.

Fani nie za bardzo w to uwierzyli, a niektórzy twierdzą wręcz, że Starak wcale nie kocha celebrytki, bowiem od dawna zakochany jest w swojej dawnej sympatii, Alicji Bachledzie-Curuś.

Jakby tego było mało, mężczyzna został przyłapany na kolacji z inną kobietą! I to wszystko chwilę po tym, jak jego ukochana wyjechała za granicę.

"Było widać, że między tym dwojgiem coś iskrzy. Dziewczyna pokładała głowę na ramieniu Piotra, a on ją obejmował. Po północy wyszli z restauracji, trzymając się za ręce. Wsiedli do limuzyny i odjechali w siną dal" - relacjonuje "SE".

Portal "Jastrząb Post" postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Według ich informacji tajemnicza blondynka, z którą widziano Staraka, to Blanka Jordan, projektantka Bizuu. Podobno to właśnie ona ma zadbać o to, aby "prezesowa" miała najpiękniejszą suknię ślubną, jaką można sobie tylko wyobrazić!

Czytaj dalej na następnej stronie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje