Reklama
Reklama

Polski raper robi coming out w wieku 16 lat. "Urodziłem się dziewczyną"

27.Fuckdemons w swoim najnowszym utworze "Pod kapturem" dokonał coming outu i przyznał, że nie identyfikuje się ze swoją płcią. Chociaż artysta ma dopiero szesnaście lat, jego tekst jest bardzo emocjonalny i świadomy. "Mimo że piosenka jest bardzo osobista, kieruję ją do osób, które boją się być sobą" - wyznał młody raper.

27.Fuckdemons to szesnastoletni raper, którego twórczość cechują przede wszystkim mocne i ciężkie emocje. Młody artysta szybko zebrał wokół siebie spore grono fanów, a jego teledyski mają już po kilkaset tysięcy wyświetleń. 

Raper należy do wytwórni muzycznej GUGU, pod której skrzydłami wydał debiutancki album "Nic się nie stało". Po premierze płyta znalazła się na trzecim miejscu oficjalnej listy sprzedaży, co jest marzeniem wielu muzyków.

27.Fuckdemons robi coming out

Z okazji szesnastych urodzin 27.Fuckdemons zrobił swoim słuchaczom niespodziankę i opublikował klip do bardzo osobistej piosenki "Pod kapturem". W tekście raper dokonuje coming outu przyznając, że nie identyfikuje się ze swoją płcią

Reklama

Artysta nawiązał też do próby samobójczej oraz słów zespołu PRO8L3M, który został skrytykowany za transfobiczność.

Fani zareagowali na utwór wielkim wsparciem, gratulując mu odwagi. Sam właściciel wytwórni wyznał, że jest z niego bardzo dumny. 

Posłuchajcie piosenki "Pod kapturem" poniżej:

Zobacz też:

Roksana Węgiel planuje przyszłość: "Na studia mogę iść na starość"

Maffashion nie spieszy się do ślubu z Fabijańskim! "Ja nie należę do tych dziewczyn"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: coming out | transpłciowość
Reklama
Reklama
Reklama