Reklama
Reklama

Polska gwiazda trafiła do krakowskiej mikrokawalerki bez okien! "Jest dobrze zaprojektowana"

Olimpia Ajakaiye na co dzień zajmuje się tematyką wnętrzarską. Jako że zna się na urządzaniu, postanowiła osobiście sprawdzić, czy da się mieszkać w mieszkaniu o powierzchni… 2,5m2. Taki „apartament” znajduje się bowiem w Krakowie. Gwiazda, jak można się domyślać, nie ma zbyt miłych wspomnień z nocy w mikrokawalerce…

Olimpia Ajakaiye: kariera w show-biznesie

Olimpia Ajakaiye to aktorka i prezenterka, która w polskim show-biznesie funkcjonuje już o wielu lat. 48-latka zagrała w kilku popularnych serialach, m.in. "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe" czy "Na Sygnale". Oprócz tego ma na swoim koncie także programy telewizyjne. Pojawiała się m.in. w "Pytaniu na śniadanie".

W ostatnim czasie jej kariera zawodowa związana jest bardziej z YouTubem, gdzie ma swój kanał o tematyce wnętrzarskiej. Olimpia Ajakaiye udziela porad dotyczących urządzania mieszkań czy domów, ale też pokazuje różne nietypowe miejsca. Jej pierwszy filmik dotyczył apartamentu z... ikoną Jezusa w salonie.

Reklama

Na tym jednak nie koniec. Aktorka postanowiła też odwiedzić zgoła inny "apartament", o którym swego czasu zrobiło się głośno w mediach. Mowa o mikrokawalerce, która mieści się w Krakowie. Lokum trudno tak naprawdę nazwać mieszkaniem, gdyż ma... 2,5 m2!

Olimpia Ajakaiye spędziła noc w słynnej mikrokawalerce

Olimpia Ajakaiye postanowiła spędzić tam noc, by na własnej skórze przekonać się, jak to jest mieszkać w tak małym lokum.

"Mieszkanie" teoretycznie zaspakaja wszystkie potrzeby, jest bowiem toaleta i prysznic, łóżko i nawet mini lodówka turystyczna. W praktyce, na tak małej przestrzeni panuje duchota, co jest spowodowane brakiem choćby najmniejszego okna. Wiele osób podkreśla, że nawet więzienna cela stwarza lepsze warunki do jakiegokolwiek bytowania.

Olimpia Ajakaiye właśnie do więzienia porównała odczucia, jakie towarzyszyły jej, gdy spędzała tam noc.

Nawet ożywienie wnętrza fototapetami nie przemówiło do gwiazdy. "No ale jakoś można przynajmniej wyobraźnią oddalić się na jakieś wakacje. Można sobie wyobrazić, że jest się pod palmą".

Co ciekawe, Olimpia stwierdziła, że wbrew pozorom mieszkanie jest... dobrze zaprojektowane!

Apartament można wynająć i robią to głównie turyści, na dodatek dość chętnie. Nie brak opinii, że jest on "najmniejszym lokum na świecie". Jedno jest pewne - osoby z klaustrofobią nie byłyby w stanie spędzić tam choćby chwili.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy