Reklama
Reklama

Polka rozkochała w sobie hollywoodzkiego aktora. To były mąż wielkiej gwiazdy

Choć Marika Domińczyk jest z Polski, od lat z powodzeniem rozwija swoją karierę za granicą. Z Hollywood nie tylko związana jest zawodowo, ale i poniekąd prywatnie, ponieważ jej partner jest prawdziwą gwiazdą w Stanach. Wcześniej był też mężem Jennifer Garner.

Polka w Hollywood

Marika Domińczyk to polska aktorka urodzona w Kielcach, która w 1983 roku, w wieku zaledwie 3 lat, wyjechała z rodziną na stałe do Stanów Zjednoczonych.

Polka rozpoczęła "karierę" w Hollywood w 2000 roku. Jej najbardziej rozpoznawalne role to te z “Dr. House’a", “Chirurgów", “Kości" czy “Ulicy".

 

Domińczyk pośłubiła męża zdobywczyni Złotego Globa

Marika Domińczyk rozpoczęła pracę przy amerykańskich produkcjach w 2000 roku i już w 2007 roku rozkochała w sobie hollywoodzkiego aktora.

Jej wybrankiem serca jest Scott Foley. To były mąż Jennifer Garner, zdobywczyni Złotego Globa za rolę w filmie “Dziś 13, jutro 30". Domińczyk i Foley pobrali się w 2007 roku. Doczekali się trójki dzieci - córki i dwóch synów. Foley jest również aktywnym aktorem. Ostatnio można ich było razem zobaczyć na czerwonym dywanie wydarzenia specjalnego Netflixa, promującego nadchodzący 3. sezonu serialu “Bridgertonowie". Co ciekawe, Marika nie jest jedyną w rodzinie Domińczyków, która zdobyła serce hollywoodzkiej gwiazdy.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: Doda spała w domu Górniak? To już koniec plotek [POMPONIK EXCLUSIVE]

Siostrom Domińczyk nie można się oprzeć

Można powiedzieć, że Marika Domińczyk poszła w ślady swojej siostry. Dagmara też poślubiła amerykańską gwiazdę filmową. Dwa lata przed tym, jak Marika i Scott wzięli ślub, Dagmara powiedziała sakramentalne "tak" Patrickowi Wilsonowi. Aktorowi, który od ponad 20 lat regularnie odwiedza Polskę i można go kojarzyć z takich filmów jak “Aquaman", serii “Obecność, czy “Dzień dobry TV".

ZOBACZ TEŻ:

Rozstanie Markowskiej i Kopczyńskiego ma niespodziewane skutki. Jej następczyni nagle wyznała

Najpierw Borkowski ogłosił odwołanie ślubu, a teraz to. Nie próżnują

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Garner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy