Reklama

Reklama

Reklama

Polacy nadal kochają Mroczków i Cichopków

Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów - tak wyglądał III Zlot Fanów serialu "M jak miłość" w Gdyni.

Wszyscy, którzy przybyli mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą" - przyznał Witold Pyrkosz.

Z uczestnictwa w zlocie cieszyła się Małgorzata Kożuchowska: "Nie jestem zmęczona, ale chyba tylko dlatego, że jestem długodystansowcem" - żartowała aktorka, która chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy.

Emocji na scenie dostarczył doktor Artur Rogowski. Postać odgrywana przez Roberta Moskwę ma z nim wiele wspólnego. "Zarówno w serialu jak i w życiu ćwiczę karate. W nowym sezonie na ekranie będzie można podejrzeć co potrafię" - zdradza Robert Moskwa, który część swoich umiejętności pokazał na scenie wraz z zespołem Karate Fudokan.

Reklama

Po tym mrożącym krew w żyłach występie, rozemocjonowani fani czekali tylko na Kacpra Kuszewskiego, który z Teresą Lipowską oraz Orkiestrą Marynarki Wojennej wyśpiewał tytułową piosenkę "M jak Miłość". "Uważam, że ten serial zasłużył sobie na taką popularność. Rozdawanie autografów cieszy i dodaje energii do działania"- powiedział serialowy Marek Mostowiak.

Oprócz spotkań z aktorami na fanów czekało mnóstwo atrakcji i konkursów. Chętni mogli sprawdzić się biorąc udział w castingu do serialu. Zwycięzcy odegrali scenę z Małgorzatą Kożuchowską oraz Bożeną Stachurą. Natomiast w konkursie wiedzy o serialu, do wygrania był rejs statkiem z Przemysławem Cypryańskim i Karoliną Nowakowską.

Na koniec na wszystkich czekał wielki tort z podobiznami bohaterów. Znaleźli się na nim aktorzy, którzy przyjechali do Gdyni, aby być bliżej fanów. Wśród podobizn udało się dostrzec m.in. Dominikę Ostałowską, Bożenę Stachurę, Laurę Samojłowicz, Macieja Jachowskiego, Annę Gzyrę, Marcina Mroczka, czy Krystiana Wieczorka.

Najbardziej wytrwali fani na koniec dnia mogli obejrzeć przedpremierowy 676. odcinek "M jak Miłość".

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | Marcin Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy