Reklama
Reklama

Po raz drugi została najseksowniejszą kobietą świata

Brytyjska wokalistka Cheryl Cole została po raz drugi z rzędu okrzyknięta "najseksowniejszą kobietą świata". Gwiazda, której majątek wycenia się na 10 milionów funtów, pokonała takie piękności jak znaną z "Transformersów" Megan Fox czy modelkę Marissę Miller.

Cole jest pierwszą Brytyjką, która trafiła na szczyt rankingu "Sexiest Women in the World" przygotowanego przez portal FHM.

Podczas 16. notowania najwyżej zadebiutowała gwiazda filmu "Zmierzch" Kristen Stewart, która uplasowała się na szóstym miejscu. Inne debiutantki na liście to Tulisa Contostavlos (miejsce 15) i Lady Gaga (92).

Cole na początku roku rozstała się z mężem, piłkarzem Ashleyem Colem, po tym jak na jaw wyszły jego romanse. Pomimo problemów osobistych udało jej się z sukcesem rozpocząć karierę solową i podbić serca telewidzów jako jurorka programu X Factor.

Reklama

W pierwszej dziesiątce rankingu "Sexiest Women in the World" , na który w tym roku głosowało ponad milion osób, znalazły się oprócz Cole: Megan Fox, Marissa Miller, Frankie Standford, Keeley Hazell, Kristen Stewart, Kelly Brook, Adriana Lima, Jessica Alba oraz Abbey Clancy.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy