Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Pizza na weselu księcia Harry'ego i Meghan? Zdjęcie obiegło internet

Skandal na weselu księcia Harry'ego (33 l.) i księżnej Meghan (36 l.)? Jak donosi "Daily Mail", "głodni królewscy weselnicy zamówili pizzę" do zamku, w którym odbywało się przyjęcie.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle oglądało mnóstwo ludzi z całego świata. Na wesele kamery już wstępu nie miały, więc o tym, co działo się za zamkniętymi drzwiami dworku Frogmore House, dowiadujemy się z relacji gości. 

Okazuje się, że wzruszającą przemowę wygłosił książę Karol, ojciec pana młodego. Przemawiał też sam Harry oraz... jego żona! 

Wiadomo także, że panna młoda miała na sobie inną kreację niż podczas ceremonii zaślubin. 

Reklama

Dla gości przygotowano sporo atrakcji. Wśród nich był koncert Eltona Johna oraz pokaz fajerwerków. Z informacji medialnych wynika, że posiłki przygotowywane były z produktów organicznych oraz sezonowych warzyw. Podawano także... watę cukrową i mini burgery! Na deser był m.in. weselny tort o smaku cytryny i dzikiego bzu. 

Jak donosi "Daily Mail", posiłki na weselu serwowane były od 19.30. Jednak najwyraźniej goście byli tak głodni, że wcześniej... zamówili pizzę! Przed zamkiem dostrzeżono kobiety, które ciągnęły wózek wypełniony jedzeniem. Po negocjacjach wpuszczono pracownice pizzerii na teren przyjęcia. "Głodni królewscy weselnicy zamówili pizzę, aby przetrwać przyjęcie Harry'ego i Meghan" - stwierdza "Daily Mail". 

Zdjęcie i wideo już obiegły sieć!

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje