Reklama
Reklama

Piotr Żyła został raperem. Fani w szoku

Piotr Żyła (34 l.) w tym sezonie prezentuje dość równą formę, w ostatnich sześciu konkursach zajmując miejsce w drugiej lub trzeciej dziesiątce. W międzyczasie postanowił pochwalić się swoim nowym talentem. Niespodziewanie okazało się, że całkiem dobrze radzi sobie jako raper.

Piotr Żyła w poprzednim sezonie rozpieścił kibiców swoimi sukcesami, ukoronowanymi złotym medalem mistrzostw świata na skoczni w Obersdorfie. Niemiecki „Sueddeutsche Zeitung” poświęcił mu wtedy artykuł zatytułowany „Ahahahahaha!", nazywając Żyłę „śmieszkiem”, a miejscami także „klaunem”, co wywołało spore zamieszanie w polskich mediach. 

W tym sezonie Piotr nadal jeszcze buduje formę.  Chociaż w minionych 6 konkursach bez problemu kwalifikował się do drugiej serii, w rezultacie osiągając lokaty z drugiej lub trzeciej dziesiątce, kibice ciągle czekają na więcej.

Reklama

Kto zostanie najlepszym sportowcem 2021 roku? - GŁOSUJ TUTAJ!

Nowe hobby Piotra Żyły

W przerwach między zawodami, Żyła relaksuje się za pomocą muzyki. Fani skoczka z pewnością pamiętają jego pierwszą próbę wokalną na Instagramie. Piotr zmasakrował wtedy utwór zespołu Queen „Don’t Stop Me Now”. W komentarzach fani pisali, że popłakali się ze śmiechu, ale  byłoby lepiej, gdyby Żyła pozostał jednak przy skokach. 

Sportowiec najwyraźniej przemyślał sprawę i tym razem, zamiast sięgać po utwory, wymagające czterooktawowego głosu, wziął się za rap. Na Instagramie zamieścił nagranie, powstałe we współpracy z jednym z producentów kolorowych napojów. Na wstępie Żyła postanowił przedstawić się jako swojski chłopak:

Następnie sięgnął do mitologii:

Utwór, oprócz promocji produktu, zawiera także promocję samego Piotra. Jak skromnie rapuje Żyła:

Fani w komentarzach pod nagraniem nie ukrywają zachwytu.  Nikt nie ma raczej wątpliwości, że od „Don’t Stop Me Now” Piotr poczynił znaczące postępy: 

Myślicie, że rzeczywiście z czasem się przebranżowi..?

Zobacz też: 

Tak Kubicka zaskoczyła Barona w dniu jego urodzin

Książę William i księżna Kate zaskoczyli podddanych. Co za zdjęcia!

Izraelscy eksperci odradzają podawanie czwartej dawki szczepionki

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy