Reklama
Reklama

Piotr Żyła przerywa milczenie! Wyjawił, jakie ma relacje z dziećmi. Nawiązał też do Justyny!

Piotr Żyła (34 l.) w najnowszym wywiadzie dla jednego z portali internetowych zdecydował się opowiedzieć o kilku ważnych aspektach swojego prywatnego życia. Skoczek zdradził m.in., jakie relacje ma ze swoimi dziećmi. Nie obyło się też bez nawiązania do krnąbrnej Justyny Żyły (34 l.).

Rozstanie z Justyną Żyłą do dziś odbija się Piotrowi czkawką. Mimo że od ich rozwodu minęły już prawie trzy lata, to jego eks wciąż chętnie lansuje się na znanym mężu, wywlekając brudy z przeszłości. 

Sportowiec na szczęście stara się nie brać w tym udziału i skupia się na swojej karierze i nowej ukochanej Marcelinie Ziętek, z którą układa sobie życie.

Z wywiadu, jaki Piotr udzielił portalowi Onet Sport, dowiadujemy się, że wspólny dom Żyły i Marceliny ma być gotowy w tym roku. Sportowiec opowiedział również o swojej relacji z dziećmi, które jak się okazuje, bardzo go wspierają i kibicują mu.

Reklama

"Oboje cieszyli się z medali, jakie zdobyłem w Oberstdorfie. Córka Karolina zaczęła jeździć na nartach. Grywa na pianinie i na flecie. Kuba zrobił sobie przerwę od skoków i nie wiem, czy jeszcze wróci. Chyba nie bardzo ciągnie go na skocznię" - powiedział skoczek.

Nie obyło się oczywiście bez nawiązania do Justyny Żyły. Dziennikarz rozmawiający z Piotrkiem zapytał go o to, jak zapatruje się na medialne doniesienia o nim i jego eks. Przy tym pytaniu sportowiec nie był zbyt wylewny i zapewnił jedynie, że nie śledzi internetowych plotek.

"Nie wiem, skąd ludzie biorą te rzeczy w Internecie. To, co się tam dzieje, jest czymś zupełnie innym od normalnego i realnego życia. A ja żyję realnie, a nie w Internecie. Nawet czasem nie wiem, co się dzieje w tym wirtualnym świecie, bo średnio mnie to interesuje" - odparł Piotr Żyła.

Może to i lepiej, że skoczek narciarski nie wie, jakie zdjęcia i wypowiedzi publikuje jego była żona. Takie podejście z pewnością pomaga mu rozwijać relację z piękną Marceliną.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Justyna Żyła | Marcelina Ziętek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama