Reklama
Reklama

Piotr Machalica żeni się. Kim jest nowa narzeczona?

Piotr Machalica (65 l.) wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Kim jest wybranka?

Aktor, który przez wiele lat związany był z Edytą Olszówką, w końcu znalazł miłość życia. Jest nią poznana w Częstochowie bizneswoman Aleksandra, matka dwójki nastoletnich córek. Prowadzi hotel i dwie restauracje.

Jak dowiedział się "Super Express", para właśnie przygotowuje się do ślubu, który ma się odbyć jeszcze we wrześniu. Jakie są początki ich znajomości?

Machalica pracuje w "świętym mieście" od 2006 roku. Wtedy został dyrektorem artystycznym Teatru im. Mickiewicza. Stanowisko to piastował do 2018 roku. Mimo to nadal gra tam w spektaklach i reżyseruje.

Reklama

Nowa kobieta w pewnym momencie pojawiła się w jego życiu i zaczęła mu dotrzymywać kroku.

"Los postawił na jego drodze piękną, młodszą o 21 lat Aleksandrę, która wprowadziła nowe, jasne barwy do jego życia. Podobno zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, on był mężczyzną po przejściach, ona kobietą z przeszłością. Pani Ola, podobnie jak Piotr, ma za sobą rozwód, jest mamą dwóch nastoletnich córek. Ta relacja także była burzliwa, bo Machalica i bizneswoman na przestrzeni lat rozstawali się i do siebie wracali. Teraz już wiedzą, że są sobie przeznaczeni" - czytamy w "Super Expressie".

Aktor ma za sobą małżeństwo z Małgorzatą, z którą doczekał się córki Soni i syna Franciszka. Jego kolejną miłością była wspomniana już Edyta Olszówka.

Trzymamy kciuki za nową miłość!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Machalica
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy