Reklama
Reklama

Piotr Kukulski wyprowadził się z Polski. Żyje jak w raju

Piotr "Pikej" Kukulski i Natalia Kukulska przez wiele lat byli skonfliktowani. Na łamach prasy raper atakował znaną siostrę, mówiąc, że "nie jest ona dobrym człowiekiem". Miał żal, że po śmierci ojca skrzywdziła go i odsunęła od siebie. Jak dziś wygląda jego życie?

Rodzeństwo posiadające tego samego ojca - Jarosława Kukulskiego - przez długie lata nie potrafiło nawiązać ze sobą porozumienia. Nie zmieniła tego nawet niespodziewana śmierć kompozytora w 2010 roku.

Piotr był szalony, uwielbiał ryzykować, wydawać pieniądze i tworzyć muzykę, która nie do końca odpowiadała Natalii. On nie do końca rozumiał jej poukładany świat artystyczny i rodzinny.

Coś jednak zmieniło się niecałe trzy lata temu, kiedy odbył się koncert "Życia mała garść" na cześć Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Natalia zaprosiła tam Piotra i jego dziewczynę Klaudię, potem nominowała go w akcji Hot16Challenge dedykowanej lekarzom walczącym z covid.

Reklama

Piotr odwdzięczył się jej całkiem niezłym kawałkiem muzycznym i zacieśnił kontakty - razem odsłaniali w zeszłym roku w Opolu gwiazdę swojego taty. Rodzeństwo jednak znowu żyje z dala od siebie.

Kukulski wyniósł się z Polski

Jak udało nam się dowiedzieć, Kukulski nie mieszka już w kraju. Wraz ze swoją dziewczyną zamieszkał w pięknej willi w Hiszpanii.

Na poważnie zajął się handlem nieruchomościami. Wyszukuje w Hiszpanii wille w dobrej cenie, które po remoncie odsprzedaje z zyskiem. Sam ma już tam dwa domy - jeden wynajmuje, w drugim mieszka i właśnie zaczyna remont.

Nie byłby jednak sobą, gdyby nie skorzystał z uroków letniej aury i porsche panamera turbo, którym uwielbia jeździć.

Co z jego twórczością muzyczną. Okazuje się, że Pikej zawiesza na razie swoją działalność w show-biznesie.

Ciekawostką jest fakt, że Natalia Kukulska także posiada apartament w Hiszpanii - 100 kilometrów od domu brata. Bardzo możliwe, że zdecyduje się odwiedzić go w nowym miejscu.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr "Pikej" Kukulski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy