Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Piotr Kraśko i Justyna Dobrosz-Oracz poprowadzą debatę PO!

Piotr Kraśko (44 l.) i Justyna Dobrosz-Oracz (38 l.) to sympatycy, a być może wkrótce nawet członkowie, Platformy Obywatelskiej?! Tak sugerują niektórzy internauci oraz media. Wszystko przez jeden wpis.

W TVP ciągle trwa wielka przebudowa.

Po zmianie władzy z pracy w Telewizji zwolniono już wielu dziennikarzy, w tym tych czołowych: m.in. Piotra Kraśkę i Justynę Dobrosz-Oracz.

Za kulisami słychać było głosy, że nowy prezes, Jacek Kurski, nie miał do nich zaufania. Podobno podejrzewał ich o sprzyjanie poprzedniej ekipie rządzącej i całej Platformie Obywatelskiej. 

Być może to z tego względu w sieci rozpętała się prawdziwa burza, gdy podlaski klub PO poinformował, że wkrótce na jego spotkaniu będzie można spotkać się z... dwojgiem zwolnionych dziennikarzy. 

Reklama

Kraśko i Dobrosz-Oracz poprowadzą debatę z udziałem Grzegorza Schetyny, przewodniczącego Platformy.

Zapewne w zamyśle redaktorzy mieli zachęcić wszystkich do obejrzenia spotkania, ale wyszło inaczej.

Teraz internauci oraz część mediów zarzuca im sympatyzowanie z PO, a niektórzy nawet sądzą, że... po utracie pracy zasilą szeregi partii! 

Też tak to odbieracie?

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »