Reklama
Reklama

Piotr Kraśko będzie bliżej siostry. Ewa Kraśko kupuje dom na Mazurach

Piotr Kraśko (50 l.) długo nie utrzymywał kontaktu ze swoją przyrodnią siostrą Ewą (36 l.). Kiedy jednak żona namówiła go na zacieśnienie rodzinnych więzi, okazało się, że dziennikarz znalazł w młodszej siostrze pokrewną duszę.

Piotr Kraśko chce pomóc siostrze. Ewa Kraśko zamieszka w sąsiedztwie

Ewa Kraśko odwiedziła jakiś czas temu swojego brata Piotra Kraśkę na Mazurach. Została zaproszona przez jego żonę Karolinę Ferenstein-Kraśko na Boże Narodzenie. Przyjechała do Gałkowa z dwuletnim wówczas synem. Od razu zauroczyła ją okolica. Była zachwycona bliskością jezior i lasu. Z kolei syn miał okazję nauczyć się jazdy konnej w stadninie prowadzonej przez żonę Piotra.

Reklama

Teraz Ewa postanowiła być bliżej rodziny i kupić ziemię na Mazurach. Piotr Kraśko zaoferował swoją pomoc. Dziennikarz jest ogromnie zadowolony, że siostra zamierza zamieszkać blisko Gałkowa. Będą mieli więcej okazji do spotkań i rozmów. Wspólnych tematów na pewno im nie zabraknie. Oboje są dziennikarzami i pracują w mediach. 

Ewa Kraśko nie chce komentować relacji z bratem, ale na pewno jej przeprowadzka pozwoli rodzeństwu nadrobić stracony czas. 

Piotr Kraśko bardzo długo unikał siostry. Nie chciał mieć kontaktu z nową rodziną swojego ojca. Dopiero przed śmiercią Tadeusza Kraśki postanowił poznać przyrodnie rodzeństwo. Teraz rodzina jest dla niego najważniejsza. 

Zobacz też:Ewa Chodakowska narobiła bigosu. Drogiego...

Lourdes Leon przesadziła za zdjęciami? 25-latka zaszalała...

Nowe zakażenia koronawirusem. Wiceminister ujawnił dane
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | Karolina Ferenstein-Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy