Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piotr Adamczyk i jego ukochana świętowali wielki sukces. Aktor dumny!

To był dla nich ważny dzień. Piotr Adamczyk (47 l.) uspokajał ukochaną, mówiąc, że to tylko formalność. Ale Karolina i tak bardzo się stresowała obroną pracy magisterskiej. Już dzień wcześniej pojechała do Wrocławia, gdzie studiowała w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i tam czyniła ostatnie przygotowania przed obroną. W końcu usiadła przed komisją, by po kilkudziesięciu minutach wyjść z uśmiechem na twarzy.

"Obroniłam pracę magisterską "Big data, digital marketing and trend watching" z dyplomem anglojęzycznym" - pochwaliła się. 

Reklama

Prognozowanie trendów oparte na precyzyjnych badaniach typuje przyszłe potrzeby klienta i biznesu, które w przyszłości mogą okazać się kluczowe oraz tłumaczy je na język produktów i usług. Piotr jest dumny z ukochanej nie tylko z powodu dyplomu. Karolina łączyła studia z wyjazdami do USA, gdzie uczy się aktorstwa. Skończyła pierwszy poziom szkoły warsztatów aktorskich w LA i wkrótce zaczyna kolejny. 

Piotr Adamczyk pracuje obecnie na planie filmowym, ale po zakończeniu zdjęć, na przełomie sierpnia i września, zaplanowali wspólny wyjazd. Dokąd? To ma być niespodzianka. Na razie wspólnie świętują wielki sukces Karoliny, dla której wykształcenie jest bardzo ważne. 

To alternatywa dla zawodu aktorki i modelki. Dotąd Karolina zagrała w filmach w Polsce i USA. Ma również na koncie sesję fotograficzną do amerykańskiej edycji "Playboya". 

Do zamknięcia tego numeru "Życia na Gorąco" żadne z nich nie skomentowało doniesień medialnych, jakoby kilka tygodni temu w tajemnicy wzięli ślub. Jeśli to prawda - byłoby to drugie podejście Piotra Adamczyka do instytucji małżeństwa. Pierwsze - z modelką Kate Rozz - zawarł w styczniu 2012 r. Rozwiedli się po roku.  

***

Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Adamczyk Piotr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje