Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pikej o uchodźcach z Syrii: Ci ludzie są zagrożeniem dla naszego dobrobytu!

Sprawa uchodźców z Syrii, gdzie toczy się krwawa wojna domowa, budzi duże emocje w całej Europie. Część polskiego społeczeństwa jest przeciwna, by Syryjczycy znaleźli się w naszym kraju. Pikej (26 l.), znany w mediach jako brat Natalii Kukulskiej, od kilku miesięcy milczał. Głos zabrał dopiero w tej sprawie, podkreślając, że "ci ludzie są zagrożeniem dla naszej wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa".

Do Polski, według najnowszych doniesień, trafi prawdopodobnie aż 10 tys. uchodźców, co budzi sprzeciw znacznej części polskiego społeczeństwa.

Reklama

Swoją opinię na ten temat wyraził na Facebooku również zapomniany brat Natalii Kukulskiej. 26-latek obawia się, że Syryjczycy zaburzą jego spokój, odbiorą wolność, a co najważniejsze będą zagrożeniem dla jego dobrobytu!

"To jest wojna i nie powinno się nikogo już do europy wpuścić, statki wojskowe powinny eskortować tych ludzi poza wody terytorialne europy zaraz po tym jak tylko wpłyną w nasze wody, a przyjętych natychmiast deportować...." - pisze Kukulski na swoim Facebooku (pis. oryg.).

Jego zdaniem by zmniejszyć falę "zarobkowiczów" przybywających do Europy, wszelkie zasiłki dla imigrantów powinny być natychmiast "zlikwidowane".

"Ci ludzie są zagrożeniem dla naszej wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa. To zacofana kultura, a co gorsze w większości imigrantów-uchodźców wyznania muzułmańskiego czyli wyznania, które nakazuję w imię świętej wojny mordować innowierców czyi NAS!!!".

(...) Empatia jest nam potrzebna przede wszystkim do własnych obywateli, na których nie ma pieniędzy w UE, a nie dla ludności przyjezdnej która najchętniej wszystkich nas by wymordowała...

Jeśli ktoś chce koniecznie mieć ich na głowie niech sobie weźmie już z tych imigrantów co są matkę z dzieckiem do domu i niech sam sobie ich utrzymuję albo wyśle do pracy, a dziecko do przedszkola, ale niech nawet nie myśli o przyjęciu jakiegokolwiek mężczyzny bo to właśnie oni zagrażają nam najbardziej, a niestety jest ich wśród tych pseudo uchodźców większość...

EUROPO OTWÓRZ OCZY I NIE WPUSZCZAJ JUŻ DO EUROPY NIKOGO, A JEŚLI NIE CHCESZ DEPORTOWAĆ WSZYSTKICH JUŻ TU OBECNYCH TO DEPORTUJ CHOCIAŻ MĘSKICH IMIGRANTÓW Z UE BO TO PRZYSZLI MORDERCY!!!".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pikej | Piotr Kukulski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje