Reklama
Reklama

Pijana wokalistka aresztowana

Beth Ditto, wokalistka grupy Gossip, została aresztowana i oskarżona o zakłócanie porządku publicznego po tym, jak pijana wykrzykiwała na ulicy nazwisko prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Do incydentu doszło 16 marca w mieście Portland w stanie Oregon. 32-latka wpadła w szał, kiedy po wypiciu kilku drinków barman odmówił jej sprzedania kolejnego. Wokalistka najpierw zwyzywała innych klientów, później chciała się bić. 

Jej złość znalazła ujście na zewnątrz lokalu, gdzie Ditto zdjęła buty, wyszła na środek ulicy i zaczęła wykrzykiwać: Obama, Obama.

Zaalarmowana policja aresztowała gwiazdę. Ditto oskarżona została o zakłócanie porządku, grozi jej do sześciu lat więzienia i grzywna 2500 dolarów.

Przypomnijmy, że Beth otwarcie deklaruje, że jest lesbijką i dzieli życie z Kristen, z którą planuje się pobrać. Choć ma poważne problemy z nadwagą, uważana jest za ikonę mody.

Reklama

Tłumaczy, że wychowała się w bardzo biednej rodzinie, co nauczyło ją kreatywnie podchodzić do kwestii ubioru. Jest ulubienicą Karla Lagerfelda.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beth Ditto
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy