Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz sprawdzili swoją zgodność
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz kolejny raz zaskoczyli swoich odbiorców. Telewizja Polska zadała im kilka pytań, z pomocą których... przetestowała ich zgodność.
Choć na co dzień duet cieszy się swoim towarzystwem zarówno w domowym zaciszu, jak i w pracy (wczoraj premierę miał ich pierwszy spektakl "Siedem"), tym razem nie obyło się bez momentów zastanowienia.
Zadali pytania Kaczorowskiej i Rogacewiczowi. Najpierw było dobrze
Na początku padło pytanie o to, kto pierwszy zaprosił drugą osobę na randkę. Zakochani zgodnie przyznali, że był to Marcin. Jeśli chodzi o romantyczność, uznali, że są na podobnym poziomie. Później pojawił się temat wczesnego wstawania. Kto robi to częściej?
"Nikt" - śmiała się Agnieszka.
"Lubimy spać" - dodał Marcin.
W dalszej części rozmowy zapytano o zarządzanie budżetem. I tu zrobiło się ciekawie.
"Każdy ma swój" - wyjaśniła Kaczorowska.
Marcin i Agnieszka pozostali zgodni także w kwestii tańca. Potwierdzili, że to Agnieszka lepiej porusza się na parkiecie. Jeśli chodzi o gotowanie, żadne z nich nie lubi spędzać czasu w kuchni, ale Agnieszka czasem robi owsiankę, a Marcin jajecznicę.
Niezgodność między Marcinem Rogacewiczem a Agnieszką Kaczorowską
Pierwsza niezgodność pojawiła się przy kwestii uśmiechu. Aga powiedziała, że to Marcin częściej emanuje dobrą energią, podczas gdy on przekonywał, że są na podobnym poziomie.
Kolejna nastąpiła, gdy zostali zapytani o odwagę. Każde z nich zapewniało, że jest pewniejsze siebie od tego drugiego.
Całość wypadła zabawnie i spodobała się odbiorcom:
"Uwielbiam was jako parę" - napisała jedna z fanek.
Czytaj też:
Pela nadal nie może odpuścić Kaczorowskiej. Ledwie opublikował i już się zaczęło
"Taniec z gwiazdami" tym razem bez Kaczorowskiej, a tu takie słowa Pavlović. Cieszy ją jedna rzecz








