Reklama
Reklama

Piękny gest młodej aktorki. Tak zachęca Polaków do wspierania Ukraińców

Znana z serialu „Pierwsza miłość” Klara Williams nie zapomina o ofiarach wojny toczącej się u naszych wschodnich sąsiadów. We współpracy z ukraińskimi artystami nagrała wyjątkowy teledysk, którym zachęca do wyrażenia symbolicznego wsparcia.

Klara Williams zachęca do pomagania

Miliony Polaków od początku wybuchu wojny w Ukrainie ruszyło z pomocą naszym sąsiadom. Wśród nich nie zabrakło też gwiazd, które w pierwszych tygodniach konfliktu nie tylko wykorzystywały swoje zasięgi do szerzenia informacji o zbiórkach, ale i same aktywnie angażowały się w działania na granicy, czy z uciekinierami, którzy dotarli do polskich miast.

Klara Williams, aktorka znana z roli w serialu "Pierwsza miłość" i z udziału w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", też od lutego wspiera Ukraińców. Williams postawiła nie tylko na doraźną pomoc, ale zainicjowała też projekt artystyczny, który zapewniłby zajęcie ukraińskim artystom.

24 października, dokładnie w ósmą miesięcznicę wybuchu wojny w Ukrainie, aktorka ujawniła na swoim profilu na Instagramie pierwszą odsłonę tego projektu. To wzruszający teledysk, w którym wystąpiły tancerki z Ukrainy. Klip inicjuje symboliczną akcję "Światełko dla Ukrainy", do której może przyłączyć się każdy.

Reklama

Światełko pokoju dla Ukrainy palmy możliwie każdego dnia o 21:00, tak długo, aż ta okrutna wojna wreszcie się skończy. Zobaczcie wzruszający teledysk. Przyłączcie się do akcji zainicjowanej przez Klarę Williams!

"Najważniejsze w naszej inicjatywie i w projekcie "Peace for Ukraine" jest wpieranie ukraińskich artystów, którzy z powodu wojny aktualnie przebywają w Polsce. Priorytetem było dla nas, aby każdy, kto weźmie udział w projekcie, otrzymał wynagrodzenie i to udało nam się zrealizować" - pisze Williams.

***

Zobacz także:

Klara Williams miała "poważny wypadek"! Siostrzenica Morawieckiego prosi o wsparcie!

Klara Williams ujawnia prawdę o Królikowskim i jego pracy. Teraz wszystko jasne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klara Williams
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy