Reklama
Reklama

Piękny dom Kubackich w górach. Tak mieszka skoczek wraz z żoną Martą i dziećmi

Dawid Kubacki (33 l.) mieszka wraz ze swoją żoną Martą Kubacką (33 l.) w pięknym domu na Podhalu. Dzięki zdjęciom udostępnianym przez skoczka na Instagramie możemy podejrzeć, jak mieszka małżeństwo. Trzeba przyznać, że kwatera Kubackich robi duże wrażenie.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka pobrali się w 2019 roku. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci. Rodzina mieszka w podhalańskiej miejscowości Szaflary. Trzeba przyznać, że jest to idealne miejsce, aby wieść prawdziwie sielskie życie w bliskości z naturą. Piękne widoki, świeże powietrze, dużo przestrzeni – jest czego pozazdrościć. Od czasu do czasu Kubaccy umieszczają na Instagramie zdjęcia, dzięki którym można podejrzeć, jak mieszkają. Wnętrze domu może robić duże wrażenie.

Reklama

Jak mieszkają Dawid i Marta Kubaccy? Dom może budzić podziw

W pierwszej kolejności na uwagę zasługuje kuchnia państwa Kubackich. Widać, że pomieszczenie zostało urządzone w sposób przemyślany i nietuzinkowy. Kolor wiszących szafek idealnie współgra z barwą blatu. Ponadto widać, że Kubaccy preferują praktyczne rozwiązania – dowodem tego jest chociażby piekarnik usytuowany na pewnej wysokości, dzięki czemu wygodniej się z niego korzysta. 

Swoich sił w gotowaniu próbuje również sam Dawid Kubacki. Nic dziwnego – w takiej kuchni aż chce się gotować.

Na niektórych zdjęciach widać, że Kubaccy przywiązują wagę do pielęgnowania wspomnień. Wynika to z obecności fotografii rozwieszonych na ścianach.

Wysoki sufit umożliwia Kubackim stawianie całkiem pokaźnej choinki na święta. Tym samym jeszcze bardziej da się wczuć świąteczny klimat. Przyznajmy – kto by nie chciał spędzić wigilii w górach?

Ogród równie piękny jak dom. Kubacki musi kosić trawę

Kubaccy mają psa o imieniu Berni. To prawdziwy misiek i oczko w głowie w szczególności Marty Kubackiej. Jak widać na zdjęciach umieszczanych na Instagramie, małżeństwo lubi celebrować jego urodziny.

Pies Kubackich to berneński pies pasterski, który musi sobie czasem pobiegać. Umożliwia mu to dość spory ogród, który jest w posiadaniu Kubackich. O taki teren warto dbać – z tego względu Dawid Kubacki postawił na koszenie trawy specjalnym sprzętem.

Lecz nie tylko Dawid Kubacki zajmuje się ogrodem. Jego żona Marta również wykonuje w nim prace, w efekcie czego małżeństwo może pochwalić się pięknymi roślinami.

Przeczytaj też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy