Reklama
Reklama

Penelope Cruz po urodzeniu dziecka zajęła się domem

38-letnia Penelope Cruz, która spodziewa się drugiego dziecka, kiedyś zabiegała o role u najsłynniejszych reżyserów. Ale odkąd została mamą Leonarda, zasmakowała w życiu domowym i najchętniej spędza czas, gotując, sprzątając i opiekując się synem, którego ojcem jest popularny hiszpański aktor Javier Bardem (43 l.).

Jest jedną z najsłynniejszych aktorek na świecie. Mimo to nie widzi swej przyszłości w świecie filmu.  "Kiedyś, gdy nie miałam rodziny, siedzenie w domu było dla mnie męczarnią. Dlatego nieustannie odwiedzałam znajomych albo chodziłam od kawiarni do kawiarni. Ale teraz jestem gospodynią domową i to jest naprawdę cudowne!" - mówi.

"Mogę w ogóle nie wychodzić z domu i wcale się nie nudzę. Uważam, że możliwość przebywania z synem to najwspanialsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu" - dodaje.

Aktorka zapewnia, że nie tęskni za planem filmowym, czerwonym dywanem i innymi przywilejami gwiazd filmowych.

Reklama

"Cały czas jestem z synkiem, który dostarcza mi wiele radości. Poza tym pokochałam gotowanie. Serio! Znam się teraz na kuchni i codziennie robię świeże jedzenie. Nie mam fioła na punkcie diety, ale uwielbiam potrawy kuchni śródziemnomorskiej, które są bardzo zdrowe. Poza tym lubię też sprzątać, bo... sprzątanie relaksuje".

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | Javier Bardem
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy