Reklama
Reklama

Pazura ROZPŁYWA się nad Wieniawą: "Ma wspaniałą, młodzieńczą świeżość"

Cezary Pazura i Julia Wieniawa spotkali się na planie komedii kryminalnej "Nie cudzołóż i nie kradnij". Oboje przyznają, że świetnie im się razem pracowało. Aktor zdradził, co tak naprawdę myśli o umiejętnościach młodszej koleżanki z branży. Spore zaskoczenie!

Julia Wieniawa ma teraz zdecydowanie swoje "pięć minut". Gwiazda wystąpiła już na ekranie w takich produkcjach jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Kobiety mafii" czy "Small World". Przyszedł czas na kolejną odsłonę.

Tym razem wcieli się w rolę "nierządnicy" w komedii kryminalnej i zarazem reżyserskim debiucie Mariusza Kuczewskiego, scenarzysty trzech części "Listów do M.".

Cezary Pazura o umiejętnościach Julii Wieniawy

W filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" Julia gra sporo scen z aktorem Cezarym Pazurą. Aktorka przyznała Pomponikowi, że świetnie im się razem grało. Co na to Cezary Pazura? Wierzy w jej talent?

Reklama

Cezary Pazura jest zachwycony kreacją jej postaci i przyznaje, że Julia więc "oświeca" wszystkich na planie. Potwierdził, że świetnie im się razem pracuje.

Przyznał, że nie zna zbyt wielu aktorek młodego pokolenia, więc nie chce oceniać, czy Julia jest według niego najlepsza na ich tle. Twierdzi jednak, że wkrótce ma szansę stać się wybitną polską aktorką.

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też:

Youtuber Okiem Kosmetologa skazany za zniesławienie Skin79. Jest prawomocny wyrok

Natsu zdradziła ile zarabia. Na jej koncie zostaje nawet 150 tysięcy miesięcznie

Anna Powierza obawia się o pracę. "Mogłabym chociaż nosić kartony w spożywczaku"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama