Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Paweł Wawrzecki: Czeka go życiowa rewolucja!

Paweł Wawrzecki (70 l.) w końcu musi podjąć ostateczną decyzje. Żona czeka na to od lat...

Pogodne spojrzenie i ujmujący uśmiech, choć zmarszczek i siwych włosów coraz więcej. I aż ciężko uwierzyć, że Paweł Wawrzecki 12 lutego świętuje okrągłe, 70. urodziny!

Reklama

Aktor od 10 lat bez przerwy krąży między Polską a Stanami Zjednoczonymi, gdzie mieszka jego żona, Izabela Roman. 

Pobrali się już jako dojrzali ludzie, którzy doskonale znali siebie i swoje oczekiwania od życia. Zdawali sobie sprawę, że związki na odległość, a na taki właśnie się zdecydowali, zazwyczaj nie kończą się dobrze…

"W Warszawie mam córkę, która potrzebuje stałej opieki. Moja żona również ma córkę w Nowym Jorku. Mieszkam więc trochę w Polsce, a trochę w Stanach" – tłumaczył aktor nie tak dawno.

Paweł Wawrzecki po niespodziewanej śmierci żony, aktorki Barbary Winiarskiej (†50 l.), poświęcił się chorej na porażenie mózgowe córce, Ani (38 l.). 

Kiedy w 2009 roku wyjechał z przedstawieniem do Chicago, nie spodziewał się, że znajdzie tam prawdziwą miłość. Towarzystwo Polskich Lekarzy, w którym pani Izabela działa, urządziło przyjęcie na cześć aktorów.

Wtedy to przyszli małżonkowie opowiedzieli sobie całe życie. Pawła Wawrzeckiego najbardziej ujęło w niej to, że wykazała ogromne zainteresowanie także jego córką, a nie zawsze tak było z kobietami, które spotykał…

"W życiu ważne jest, aby nie bać się dokonywać wyborów. Ale moja decyzja, że jestem teraz bardziej związany ze Stanami i mam tu drugi dom, nie odciągnęła mnie od rzeczy, które kocham" – mówi aktor.

Jego ukochana potrafiła go zrozumieć, bo sama wciąż jest związana licznymi biznesami w Chicago i nie może przeprowadzić się do Polski na stałe.

Spekulowano więc, że dopiero kiedy aktor przejdzie na emeryturę, osiądzie w Ameryce na zawsze. 

Trudno jednak mówić o pożegnaniu z aktorstwem, kiedy sił jeszcze sporo i apetyt na nowe role wciąż dopisuje!

Poza tym jego córka, mimo że radzi sobie świetnie, wciąż wymaga obecności ojca. Często można spotkać oboje na warszawskim Bemowie, trzymających się mocno za ręce…

I choć ostateczna decyzja wciąż przed Pawłem Wawrzeckim, jedno jest pewnie: jego szczęśliwe małżeństwo to dowód, że miłość można znaleźć w każdym wieku.

***

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wawrzecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »