Reklama

Reklama

Reklama

Paweł Rurak-Sokal i Tatiana Okupnik: Muzyk Blue Cafe opowiedział o rozstaniu z wokalistką

Dlaczego drogi Tatiany Okupnik (40 l.) i zespołu Blue Cafe rozeszły się? Gitarzysta grupy Paweł Rurak-Sokal opowiedział o tym w jednym z ostatnich wywiadów.

Największe sukcesy Blue Cafe odnosili na początku nowego tysiąclecia, kiedy wokalistką była właśnie Okupnik. Wystarczy wspomnieć takie hity jak "You may be in love", "Do nieba, do piekła" czy "Love Song".

W 2005 roku Okupnik opuściła zespół i postawiła na karierę solową. Prasa rozpisywała się, że Paweł ją dręczył, zabierał telefon komórkowy i zamykał w garderobie. Sama Tatiana przyznała, że miała dość toksycznej atmosfery za kulisami i odeszła.

Jej miejsce zajęła Dominika Gawęda, której, niestety, nie udało się zawojować rynku muzycznego. Zespół zagrał ostatnio jubileuszowy koncert, na którym zabrakło Okupnik.

Reklama

W jednym z ostatnich wywiadów lider grupy Paweł Rurak-Sokal został zapytany o dawną wokalistkę i powody rozstania. Co odpowiedział?

"Tatiana chciała tworzyć swoją muzykę i robić solową karierę. My chcieliśmy dalej grać pod szyldem Blue Cafe. Nasze drogi w naturalny sposób musiały się więc rozejść" - powiedział Rurak-Sokal w wywiadzie dla portalu Plejada, i dodał, że "od kilkunastu lat nie ma z Okupnik żadnego zawodowego kontaktu".

"Z tego, co wiemy, u Tatiany wszystko dobrze. Prasa podała, że ma już drugie dziecko, więc gratulujemy. (...) Na jubileuszowym koncercie odnieśliśmy się do przeszłości i zaśpiewaliśmy nasze dawne hity, ale przede wszystkim postawiliśmy na przyszłość".

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Rurak-Sokal | Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy