Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Paweł Kukiz został dziadkiem! Prezent dla wnuka zrobi własnoręcznie

Paweł Kukiz właśnie ogłosił, że został dziadkiem! Jego najstarsza córka, Julia urodziła synka. Kukiz podzielił się z mediami swoim zachwytem i opowiedział o prezencie, który planuje sam zrobić dla wnuka.

Paweł Kukiz niegdyś był kojarzony głównie jako muzyk. W latach 1984 do 2013 pisał piosenki i koncertował z zespołem "Piersi". Formacja miała na koncie kilka hitów - m.in. "Całuj mnie" i "O,Hela".

W 2015 postanowił wystartować z wyborach prezydenckich, a gdy kampania zakończyła się porażką, zainicjował ruch polityczny "Kukiz’15" i został posłem na sejm.

Były piosenkarz znany jest z wyznawania tradycyjnych, rodzinnych wartości - aktywnie działa w organizacjach antyaborcyjnych. Prywatnie od 30 lat jest mężem Małgorzaty, z którą ma trzy córki: Julię (30 l.) , Polę (27 l.) i Hanię (21 l.).

Reklama

A ostatnio, dzięki najstarszej z pociech, Kukiz został dziadkiem!

Paweł Kukiz został dziadkiem

Na początku czerwca Julia Kukiz pochwaliła się na swoim Instagramie eleganckimi zdjęciami w obcisłej sukience, podkreślającej zaawansowaną ciążę. Opis sugerował, że to już ostatnie dni przed porodem! 

Teraz Paweł Kukiz pochwalił się w "Fakcie", że najmłodszy członek rodziny jest już na świecie. Chłopiec otrzymał imię Karol i od razu podbił serce dziadków.

- opowiadał podekscytowany piosenkarz.

Okazuje się, że Kukiz ma już plan, jak w przyszłości sprawić radość swojemu pierwszemu wnukowi.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Kukiz | Julia Kukiz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje