Reklama

Reklama

Reklama

Paweł Deląg przyłapany na czułościach z Joanną Liszowską! Aktorka dostała ogromny bukiet róż

Paweł Deląg pracuje z Joanną Liszowską na planie zdjęciowym serialu "Przyjaciółki". Aktorzy nie żałują sobie komplementów, zostali nawet przyłapani na czułościach... Szkoda tylko, że Joanna dopiero co wypaliła papierosa.

Paweł Deląg i Joanna Liszowska

Joanna Liszowska i Paweł Deląg bardzo polubili współprace na planie "Przyjaciółek". Media donoszą, że tę dwójkę łączy jednak coś więcej, niż tylko serialowy wątek...

Paweł Deląg wyznał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem", że zachwyca go osobowość Joanny. Ekipa filmowa przyznaje, że oboje nadają na tych samych falach.

Liszowska z kolei bardzo walczyła o to, aby Paweł został w obsadzie serialu po tym, jak rozpadło się ich ekranowe małżeństwo.

"Jak to ludzie potrafią się odnaleźć..." - piszą fani. Więcej o ich relacji TUTAJ.

Reklama

Serialowa Patrycja (Joanna Liszowska) jest obecnie sama, ale w jej życiu ciągle pojawia się Artur (grany przez Pawła Małaszyńskiego). Czas pokaże, czy Wiktor (Paweł Deląg, czyli były mąż Patrycji) zmieni się i znowu będą razem.

Para została ostatnio przyłapana na czułościach, a aktorka otrzymała ogromny bukiet czerwonych róż. Szkoda tylko, że Joanna dopiero co wypaliła papierosa...

Pasują do siebie?

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Paweł Deląg | Przyjaciółki | paparazzi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy