Reklama
Reklama

Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak razem? Zaskakujące doniesienia tygodnika

Oboje mają za sobą trudne doświadczenia. Deklarowali, że wybrali samotność. Ale dziś Paweł Deląg (47 l.) nie ukrywa zachwytu Małgorzatą Foremniak (50 l.).

Aktorka od pięciu lat jest sama. Nie przybiera pozy szczęśliwej singielki. Nie ukrywa, że samotność jest trudna. - Przychodzą takie momenty, że bardzo brakuje mi drugiej osoby. Chciałabym tę moją codzienność móc z kimś dzielić, mieć świadomość istnienia źródła ciepła obok mnie. I tym ciepłem się wymieniać - wyznała w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Pani".

On o byciu w pojedynkę po bolesnym rozstaniu, które złamało mu serce, opowiadał też kilka miesięcy temu. - Jestem teraz singlem i to jeszcze potrwa jakąś chwilę. Potrzebny mi jest czas ochronny. Wierzę jednak w miłość - deklarował aktor.

Reklama

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach spotkali się na scenie, gdzie grają parę legendarnych kochanków. W "Być jak Elizabeth Taylor" Gosia wciela się w hollywoodzką gwiazdę, Paweł w miłość jej życia Richarda Burtona, za którego dwa razy wychodziła za mąż i z którym dwa razy się rozwodziła.

- Rozdzierające pragnienie bycia razem i niemożność bycia razem. Konflikt indywidualności, które strasznie się kochały - opowiada Paweł. Ich postaci kłócą się i godzą, kochają i nienawidzą. Foremniak i Deląg doskonale oddają skrajne emocje, również dlatego, że dobrze im się razem pracuje.

- Mamy do siebie pełne zaufanie, a to bardzo ważne - podkreśla Deląg w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Aktorzy znają się od lat. Spotkali w 2001 roku na planie filmu "Quo vadis", gdzie też grali parę. Na deskach teatralnych występują wspólnie pierwszy raz. Próby do spektaklu rozpoczęli na początku 2016 roku. Mniej więcej w tym czasie zaczęły się problemy w związku Deląga z Dominiką Kulczyk (40 l.).

Małgorzata towarzyszyła przyjacielowi w tym kryzysie, pocieszała i doradzała. Niestety, aktor rozstał się z ukochaną po kilku miesiącach. - Dostałem pałą w łeb. Nigdy nie zostałem tak zraniony - opowiadał zrozpaczony. - Wszystkie wartości, w jakie wierzyłem, że one mają sens, że właśnie w ten sposób powinno się żyć, że tym człowiek powinien się kierować, że serce jest ważne, a za nim podąża umysł... To wszystko nagle zostało zanegowane - skarżył się.

Ratowała go praca, na scenie mógł dać upust wszystkim złym emocjom. A towarzystwo Małgorzaty pozwalało zapomnieć o przykrych doświadczeniach. Wkrótce para aktorów zaczęła podróżować ze spektaklem po całej Polsce. Spędzali w drodze mnóstwo czasu, rozmawiali. Oboje są teraz na podobnym etapie w życiu, co bardzo ich zbliżyło. Wtedy Paweł, ku zaskoczeniu, odkrył jak przemiłym kompanem jest Gosia. - To wspaniała kobieta. Bije z niej życiowa mądrość, doświadczenie, ciepło i ma niezwykłe poczucie humoru - zachwala przyjaciółkę w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Foremniak w 2011 roku rozwiodła się z reżyserem Waldemarem Dzikim (†60) i związała z Rafałem Maserakiem (33 l.), z którym występowała w "Tańcu z Gwiazdami". Gorące uczucie wypaliło się po dwóch latach.

Przeżyła także chwile grozy. By uwolnić się od stalkera, musiała pójść do sądu. Od tamtego czasu z nikim nie stworzyła trwałej relacji. - Miłość, jeśli ma przyjść, to przyjdzie. Nie należy jej szukać na siłę - powtarza. - Sami musimy przepracować ból i cierpienie, żeby ruszyć dalej - uważa.

Z kolei Paweł zrozumiał, że powodem rozpadu jego związku była kariera za granicą. Aktor kursował między Paryżem, Warszawą, Mińskiem a Moskwą. - Ciągle podróżując nie jest mi łatwo zbudować coś trwałego - podkreśla. W Małgosi widzi mądrą kobietę i bratnią duszę.

- Najgorsze, to spotkanie niedojrzałego partnera. W dobrym związku nie myśli się tylko o sobie. Nie chce się wyłącznie brać, ale przede wszystkim dawać. Chcę się opiekować kobietą, żeby czuła się przy mnie bezpiecznie - deklaruje Paweł.

Taka postawa imponuje aktorce. Jednak oboje nauczeni traumatycznymi przeżyciami nie chcą się pochopnie angażować, a zacząć od przyjaźni. - Aby z kimś być, nie trzeba z nim dzielić wspólnej sypialni. Najważniejsze, żeby umieć ze sobą rozmawiać i milczeć. Żeby siebie szanować - tłumaczy w ostatnim wywiadzie Foremniak. Na to wszystko może liczyć ze strony Pawła.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | Paweł Deląg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy