Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Paweł Deląg i Dominika Kulczyk: Uda im się ocalić związek?

Paweł Deląg (45 l.) nie ma szczęścia w miłości. Jego związek z Dominiką Kulczyk (38 l.) także jest daleki od ideału.

Pod koniec lutego pojawił się z Dominiką Kulczyk na oscarowej imprezie organizowanej przez Canal+. W internecie można było zobaczyć zdjęcia aktora i nowej partnerki w czułym uścisku. Nie było już sensu udawać, że nic się nie dzieje. Aktor zamieszkał w rezydencji miliarderki na Żoliborzu.

Reklama

Paweł Deląg nie ma opinii mężczyzny stałego w uczuciach. Był już związany z modelkami, aktorkami, a ostatnio z właścielką ekskluzywnej kliniki stomatologicznej w Warszawie, Emmą Kiworkową. Zanim ostatecznie rozstali się, przechodzili wiele kryzysów. Być może ich związek trwałby nadal, gdyby nie wybuch uczucia do Dominiki Kulczyk. Pan Paweł był zafascynowany jej osobowością. Bo chociaż córka Jana Kulczyka (†65) mogłaby spędzać dni na pławieniu się w luksusach, zawsze chciała żyć bardzo aktywnie.

Życiowa partnerka aktora jest prezesem Kulczyk Foundation, wiceprezesem polskiego oddziału Green Cross International, do tego jeszcze kręci zdjęcia i prowadzi w TVN program "Efekt Domina". Taka aktywność ukochanej bardzo Pawłowi imponowała. Nie należy on bowiem do mężczyzn, dla których zamożna kobieta powinna tylko "leżeć i pachnieć". - Kobieta musi pracować. Jak kobieta ma za dużo wolnego czasu, to myśli o głupotach - powiedział gwiazdor w wywiadzie dla rosyjskiego portalu.

Wydawało się, że związek aktora budowany jest na solidnych fundamentach. A jednak niedawno pojawiły się głosy, że i ta miłość się wypaliła. Jeden z tytułów wręcz sugerował rozstanie, bo para nie mogła się porozumieć co do stylu prowadzonego wspólnie życia. Paweł mimo wszystko wolałby, by ich związek był bardziej stabilny. Ukochana z kolei niezbyt chętnie patrzy na długie pobyty aktora na różnych planach filmowych w Rosji. Rozstali się nawet, ale... znowu do siebie wrócili. Na jak długo? Cóż, podobno oboje mają dużo dobrej woli...

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Dominika Kulczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje