Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paweł Deląg gwiazdą w Rosji!

Polski aktor Paweł Deląg święci triumfy za wschodnią granicą. Żyje na wysokim poziomie, został już doceniony przez rosyjską publiczność i krytykę. Na ulicach witany jest podobno wręcz owacjami.

Jak mówi znajomy aktora w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco", Deląg czuje się już w Rosji jak u siebie:

Reklama

"Jest tam wręcz podziwiany i kochany" - podkreśla. "W dodatku bardzo odpowiada mu rosyjska mentalność. Ta ich specyficzna słowiańska otwartość i przychylność. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby poważnie zastanawiał się nad przeprowadzką do Rosji na stałe" - dodaje.

Warszawskie mieszkanie Deląga - jak czytamy w tygodniku - stoi puste i czeka na przyjazd właściciela. Aktor wpada do niego jedynie na dzień lub dwa, wyłącznie po to, by odebrać pocztę, popłacić rachunki i spotkać się z siostrą Dorotą.

"Niedawno Paweł był w Warszawie. Wpadł na jeden dzień. (...) Zaraz potem wyleciał do Francji, gdzie ma coraz więcej propozycji i właśnie kręci film" - tłumaczy znajomy aktora.

Po zdjęciach we Francji planuje wrócić do Rosji (gdzie ma nową partnerkę), ojczyznę odwiedzi dopiero na święta Bożego Narodzenia.

"W Polsce Paweł od dawna nie dostał interesujących propozycji na miarę swoich możliwości i ambicji. W takiej sytuacji rzeczywiście lepiej chyba kupić dom lub przynajmniej mieszkanie w Moskwie, a tutaj sprzedać apartament lub na przykład go wynajmować" - sugeruje rozmówca pisma.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama