Reklama

Reklama

Reklama

Pavlović zaskoczona kłopotami Pili Pili: Jestem skołowana

Iwona Pavlović, jak wielu celebrytów jeździła na Zanzibar do kompleksu hotelowego Pili Pili, którego pracę nadzorował Wojciech Żabiński. Organizowała tam warsztaty taneczne dla turystów. Czy tancerka też została wykorzystana?

W ostatnim czasie do mediów dotarły informacje, że znana sieć hoteli na Zanzibarze Pili Pili zawiesza działalność, a turyści, którzy wykupili wczasy, muszą wstrzymać się z wyjazdem. Dodatkowo nie dostaną zwrotu pieniędzy, chyba że... w obowiązujących w kompleksie hotelowym Pili Coinach.

Iwona Pavlović zaskoczona kłopotami Pili Pili

Iwona Pavlović (59 l.) tancerka, która zdobyła rozpoznawalność dzięki temu, że od lat jest jurorką show "Taniec z gwiazdami" pracowała dla Pili Pili. Jeździła na Zanzibar i dawała lekcje tańca. Jest zaskoczona doniesieniami medialnymi o kłopotach właściciela. 

Reklama

Gwiazda nie może uwierzyć, że Wojciech Żabiński mógł wykorzystywać cynicznie celebrytów, by za ich pośrednictwem Pili Pili zdobywało popularność. 

Iwona Pavlović przyznaje, że podczas jej ostatniego pobytu w kurorcie wystąpiły pewne trudności z zaopatrzeniem, ale wszystko było tłumaczone reorganizacją. Gwiazda już planowała kolejny wyjazd na Zanzibar, który uważa za raj na ziemi. Wspomina, że organizowano tam dużo imprez. Turyści, którzy przyjeżdżali do Pili Pili zawierali przyjaźnie na lata. Polacy się tam poznawali i umawiali na kolejne wyjazdy. Do tego towarzyszyła im piękna pogoda, woda, plaże.

Pavlović bardzo żałuje, że takie miejsce jak Pili Pili mogłoby przestać funkcjonować. Nie może uwierzyć, że zostało stworzone tylko dla zysku. Ma nadzieję, że wyjaśnienia, jakie Wojciech Żabiński opublikował w sieci są prawdą. Według jego słów, zawieszenie działalności związane jest z reorganizacją i potrwa do czerwca. Pili Pili rzekomo zyskało nowego inwestora. "Wojtek z Zanzibaru", bo pod takim pseudonimem znany jest w sieci nic nie wspomina o zakazie prowadzenia działalności, jaki został nałożony na jego spółki.

Jurorka "Tańca z gwiazdami" jest wstrząśnięta doniesieniami. Czuje się skołowana i żal jej turystów, którzy właśnie mieli wiosną wypoczywać na Zanzibarze. Czuje się wykorzystana.

Zobacz też:

Wojtek z Zanzibaru wykorzystał celebrytów? Właściciel Pili Pili ma kłopoty

Celebryci na Zanzibarze. Czy wiedzą kim jest ich gospodarz?

Wojna Rosja-Ukraina. Rosja zaatakowała. Eksplozje w Kijowie. Relacja na żywo

Rosja zaatakowała Ukrainę. Putin wydał rozkaz. Media: Padły strzały

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ivona pavlovic | Pili Pili | Wojciech Żabiński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy